Układ pokarmowy

Chore jelita – jak mogą dawać o sobie znać?

By 3 listopada 2015 No Comments

Problemy z jelitami to coraz częściej smutna codzienność dużej ilość Polaków. Zdrowiu naszego układu pokarmowego jest zagrożone przez niekorzystny wpływ otaczającej nas rzeczywistości. Dowiedz się więcej.

Często z powodu braku czasu, nadmiaru obowiązków czy innych ważnych problemów lekceważymy powracające niedogodności zdrowotne. Jest to bardzo krótkowzroczne działanie, ponieważ zaniedbanie problemów zdrowotnych może prowadzić do konieczności długotrwałego leczenia, które nie zawsze kończy się powodzeniem. Dlatego tak ważne jest zadbanie o odpowiednią profilaktykę i dobranie skutecznych środków zaradczych.

Tak dają o sobie znać chore jelita:

  • częste bóle brzucha
  • skurcze w żołądku
  • biegunka
  • wzdęcia
  • zaparcia
  • uczucie przelewania w żołądku
  • wymioty
  • obniżone samopoczucie
  • nudności

Problemy z jelitami w wielu przypadkach wymagają nie tylko całościowego oczyszczenia organizmu z zalegających w nim toksyn, ale również zmiany trybu życia. Rezygnacja z fast foodów, zwiększenie codziennej dawki ruchu czy powiedzenie „stop” odżywkom mogą pomóc w zwalczeniu dolegliwości ze strony jelit.

Ważna jest również codzienna dieta, która ułatwi przywrócenie równowagi układu pokarmowego. W przypadku częstego pojawiania się zaparć, pomocna może być dieta bogatoresztkowa, która zawiera w sobie duże ilości błonnika, usprawniającego perystaltykę. Błonnik możemy znaleźć w otrębach pszennych oraz owocach i warzywach. Panaceum na biegunki może być dieta bogata w chude mięso, ryż, jogurty oraz kasze. Konieczne jest pozbycie się z diety napoi gazowanych, słodkich oraz tłustych.

Pan Karol z Wrocławia: Moim problemem były chore jelita

[pull_quote_center]Nie mam najlepszego zdrowia, to fakt. Od dawna borykam się z różnymi dolegliwościami, jednak ostatnio miałem wrażenie, że stały się one jeszcze bardziej intensywne. Zaczęło się od bólu brzucha. Potem pojawiły się ciągłe biegunki i wzdęcia. Męczyło mnie to bardzo, nie mówiąc już o tym, jak było to krępujące. Zacząłem szukać pomocy u lekarzy, ale niestety, nikt do końca nie wiedział, co mi jest. Brałem różne tabletki, które jeszcze bardziej rozregulowały perystaltykę. W końcu moje chore jelita tak mnie zmęczyły, że postanowiłem się tym zająć na poważnie. Szukając w internecie informacji natknąłem się na wzmiankę o teście, który diagnozuje przyczyny chorób. Zaciekawiłem się tym i uznałem, że warto spróbować. Dzięki wizycie w Revitum dowiedziałem się, dlaczego jestem chory i co mogę zrobić, by sobie pomóc. Od kilku miesięcy przyjmuję przypisaną mi kurację i zauważam poprawę – nie mam już bóli, mam więcej siły i witalności. Polecam ten test.[/pull_quote_center] [quote_box_center]Chore jelita mogą dawać o sobie znać na bardzo różnorodne sposoby w zależności od stopnia zaatakowania organizmu przez szkodliwe obciążenia – grzyby, pasożyty czy metale ciężkie. Nasz układ pokarmowy bardzo intensywnie reaguje na wszelkie wahania i zaburzenia równowagi komórkowej. W celu wyjaśnienia, skąd biorą się przewlekłe problemy z perystaltyką warto zadbać o skuteczną diagnostykę. Polecam wykonanie Testu Obciążeń Organizmu – mówi Weronika Łapińska, Specjalista Revitum.[/quote_box_center]

Test Obciążeń Organizmu to nowatorskie rozwiązanie w zakresie całościowej diagnostyki całego organizmu, które umożliwia poznanie stanu zdrowia oraz ustalenie sposobu funkcjonowania narządów wewnętrznych już na poziomie komórkowym. Dzięki określeniu poziomu obciążenia organizmu szkodliwymi substancjami takimi jak grzyby, pasożyty czy metale ciężkie możliwe jest dobranie skutecznej kuracji zaradczej. Wykonanie Testu jest zupełnie bezpieczne, nieinwazyjne oraz bezbolesne. Po omówieniu jego wyników ze specjalistą biomedycyny możliwe jest znalezienie skutecznego rozwiązania problemów zdrowotnych w oparciu o sprawdzonych, naturalne preparaty. Nie czekaj, aż problemy zdrowotne staną się twoją codziennością – już dziś zadbaj o skuteczną diagnostykę!

Leave a Reply