Pasożyty

Glista ludzka – coraz częstsze zagrożenie dla każdego z nas

Glista ludzka może zaatakować każdego z nas niezależnie od wieku.

Wielu z nas glista ludzka kojarzy się z brakiem higieny i niesprzyjającymi warunkami. Jednak prawda jest taka, że krępujący problem pasożytów może pojawić się u każdej osoby, nawet tej dbającej o codzienną higienę. Dowiedz się, jak rozpoznać zagrożenie i pozbyć się “nieproszonych gości” z organizmu.

glista ludzkaGlista ludzka upodobała sobie przebywanie w jelicie cienkim. Jej cechą charakterystyczną jest imponująca długość – niektóre osobniki dochodzą do 40 cm! Glista ludzka może wytwarzać 200 000 jaj dziennie, które potem z kałem są przenoszone do środowiska zewnętrznego. Mają one zdolność do wędrowania po ciele, przenikania do narządów wewnętrznych, takich jak płuca czy wątroba. Zazwyczaj glista ludzka trafia do naszego organizmu w wyniku zaniedbań higienicznych, np. nieumycia rąk po wyjściu z toalety czy jedzenia nieumytych owoców. Często atakuje również dzieci z racji braku wyrobienia u nich zwyczaju dbania o higienę. Jaja pasożyta złożone w glebie w sprzyjających warunkach mogą przetrwać nawet wiele lat.

Najczęstsze objawy świadczące o tym, że możesz mieć glistę ludzką:

  • zaczerwienienie skóry
  • problemy z oddychaniem
  • nadmierne chudnięcie
  • problemy gastryczne (np. biegunka czy zaparcia)
  • ból brzucha
  • wymioty

Nieodpowiednio zdiagnozowana glista ludzka może przez dłuższy czas powodować męczące dolegliwości, a zwłaszcza silny ból głowy. Dolegliwości bólowe w tej formie zakażenia pasożytniczego są bardzo charakterystyczne, ponieważ często powodują dezorientację u lekarzy, ponieważ są trudne do zdiagnozowania. Dodatkowo często mają one charakter napadowy oraz towarzyszą im różne inne dolegliwości takie jak problemy z koncentracją, wypadanie włosów czy nadmierny stres.

Glista ludzka może niekorzystnie wpływać na stan równowagi układu immunologicznego i prowadzić do pojawienia się lub nasilenia objawów alergii. Jej objawowe leczenie może więc nie przynieść pożądanych skutków, jeśli nie usuniemy źródła problemu, czyli pasożytów z organizmu.

Pani Jolanta z Bytomia: Nie wiedziałam, że w moim organizmie zagnieździła się glista ludzka

[pull_quote_center]Od dłuższego czasu czułam się bardzo źle, niespodziewanie zaczęłam się dusić. Chodziłam do różnych lekarzy, jednak nie dowiedziałam się nic konkretnego. Zrezygnowana usiadłam do internetu, żeby poszukać dla siebie jakiejś pomocy. No i tak dowiedziałam się o Teście Obciążeń. Uznałam, że warto spróbować, żeby tylko pozbyć się tych fatalnych duszności. Umówiłam się na wizytę i dowiedziałam się, że mój organizm zaatakowały pasożyty. Dostałam specjalną kurację, dzięki której pozbyłam się “nieproszonych gości” i jestem znacznie zdrowsza. Polecam ten test![/pull_quote_center]
Glista ludzka atakuje w każdym wieku.
[quote_box_center]Glista ludzka może dawać wiele trudnych do zdiagnozowania objawów. Jeśli więc odczuwasz męczące, przewlekłe dolegliwości, warto postawić na sprawdzone metody diagnostyczne w postaci Testu Obciążeń Organizmu – mówi Weronika Łapińska, Specjalista Revitum.[/quote_box_center]

Test Obciążeń to nowatorska metod diagnozowania stanu zdrowia, niewymagająca skomplikowanych i niebezpiecznych ingerencji w organizm. Jego wykonanie powierzamy w ręce doświadczonych specjalistów z zakresu biomedycyny. Po omówieniu wyników możliwe jest dobranie skutecznej kuracji, dzięki której będzie możliwe pozbycie się problemów ze zdrowiem oraz oczyszczenie organizmu z nagromadzonych szkodliwych obciążeń takich jak grzyby, pasożyty czy metale ciężkie. Nie ryzykuj swojego zdrowia – już dziś zapisz się na Test!

Related Posts