PasożytyPromowane

Glista ludzka u dziecka – czy wiesz, jakie może dawać objawy?

Drażliwość, problemy z zasypianiem, brak apetytu… To nie muszą być tylko oznaki “gorszego czasu” w życiu dziecka, ale również problemów ze zdrowiem, których przyczyną mogą być pasożyty taki jak glista ludzka. Dowiedz się, jak dbać o zdrowie dzieci i ustrzec je przed chorobami.

Pasożyty wykorzystują każdą okazję, by zaatakować osłabiony, przeciążony organizm oraz zaanektować do rozwoju nasze narządy wewnętrzne. Dzieci z ich niewykształconymi mechanizmami immunologicznymi stanowią dla nich “smaczny kąsek”.

Glista ludzka u dziecka – tak może się objawiać:

  • drażliwość
  • nerwowość
  • bezsenność
  • ból brzucha
  • brak apetytu
  • wymioty
  • biegunka
  • zmiany skórne

Glista ludzka to pasożyt, który wykorzystuje osłabienie organizmu dziecka, by zaatakować oraz zacząć rozwijać się w jego organizmie. Szacuje się, że w Polsce narażonych na kontakt z tym groźnym pasożytem jest 50 proc. dzieci i dorosłych. Wynika to z faktu, że wielu z nas tworzy w swoim organizmie idealne środowisko dla rozwoju pasożytów. Nadmierne obciążenie organizmu toksynami z wdychanego powietrza, dieta uboga w niezbędne substancje odżywcze czy częste spożywanie słodyczy to zagrożenia dla dziecka już od jego pierwszych dni na świecie. Specjaliści zwracają uwagę, że glista ludzka u dziecka może nie tylko pogłębić problemy z układem immunologicznym, ale również prowadzić do pojawienia się tak groźnych chorób jak astma czy silne reakcje alergiczne. Dlatego właśnie warto od najmłodszych lat dbać o zdrowie dziecka oraz wzmacniać siły jego układu immunologicznego.

Pani Grażyna z Katowic: Nie wiedziałam, że glista ludzka u dziecka może powodować takie dolegliwości

[pull_quote_center]Ania od dłuższego czasu borykała się z problemami zdrowotnymi, łatwo się przeziębiała, długo dochodziła do siebie. Nie wiedziałam, jak jej pomóc, żeby się nie męczyła i lepiej rozwijała. Poza tym od pewnego momentu zauważyłam, że córka jest bardzo drażliwa, często płacze i ma biegunkę. Zmartwiłam się bardzo i zaczęłam szukać wsparcia. Dowiedziałam się o teście, który diagnozuje przyczyny problemów ze zdrowiem. Dzięki niemu dowiedziałam się, że mojej córce zagraża glista ludzka. Dostałam również kurację, dzięki której moje dziecko czuje się znacznie lepiej i nie ma już tych wszystkich poważnych dolegliwości. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc.[/pull_quote_center] [quote_box_center]Glista ludzka u dzieci może dawać różnorodne objawy, które mogą na początkowym etapie pozostać niezauważone lub zlekceważone. Jednak namnażanie się pasożytów w organizmie może go znacznie obciążyć oraz doprowadzić do powstawania poważnych chorób. Dlatego też warto zadbać o całościową diagnostykę organizmu, która pomoże w ustaleniu przyczyn problemów zdrowotnych. Polecam wykonanie Testu Obciążeń Organizmu – mówi Weronika Łapińska, Specjalista Revitum.[/quote_box_center]

Test Obciążeń Organizmu to nowatorskie rozwiązanie w zakresie diagnostyki całego organizmu, które pozwala na sprawdzenie stopnia obciążenia organizmu szkodliwymi substancjami, które mogą przyczyniać się do pojawiania się problemów zdrowotnych. Wykonanie Testu jest w pełni bezpieczne i nieinwazyjne, jak również zupełnie bezbolesne. Dzięki doświadczeniu specjalisty możliwe jest sprawdzenie stanu narządów wewnętrznych oraz dobranie skutecznych środków zaradczych, które pomogą w oczyszczeniu organizmu oraz wzmocnieniu jego naturalnych zdolności ochronnych. Nie lekceważ zagrożenia, jakim jest glista ludzka u dziecka – już dziś zapisz je na badanie diagnostyczne!

Leave a Reply