Badania

Podstawowe badania krwi – czy wystarczą, by sprawdzić stan zdrowia?

W dzisiejszych czasach istnieje wiele sposobów diagnozowania stanu zdrowia. Jednym z najczęściej stosowanych w tradycyjnej medycynie są podstawowe badania krwi. Sprawdź, co warto wiedzieć o nowoczesnej diagnostyce oraz sposobach zwalczania męczących dolegliwości.

Podstawowe badania krwi wykonuje się rano, na czczo. Badanie to ma na celu określenie, czy skład naszej krwi jest prawidłowy oraz czy mamy do czynienia z żądnym stanem zapalnym. Standardowo wykonuje się również poziom cukru we krwi, co może być wstępem do określania sposobu funkcjonowania gospodarki cukrowej w organizmie.

Ważnym parametrem jest również możliwe określenie poziomu cholesterolu we krwi.Jego Zbyt wysoki poziom może sprzyjać powstawaniu miażdżycy oraz innych chorób układu krążenia.

Podstawowe badania krwi zaleca się raz na pół roku, jednak konsultacja ze specjalistą może wymagać powtórzenia lub uzupełnienia pakietu badań. W zależności od wieku czy stanu zdrowia lekarz może zalecić indywidualny tryb wykonywania diagnostyki.

Mimo postępu w medycynie wciąż często zdarza się, że mimo prawidłowych parametrów w badaniu diagnostycznym, wciąż odczuwamy męczące dolegliwości. Wtedy z pomocą może przyjść diagnostyka komórkowa, która ułatwi realne poznanie stanu zdrowia oraz ustalenie stopnia obciążeń toksynami, które są niewidzialnymi wrogami naszego układu immunologicznego, co może mieć związek z pogorszeniem stanu zdrowia.

Pani Wioleta z Białegostoku: Podstawowe badania krwi nie wystarczyły – potrzebowałam innej diagnostyki

[pull_quote_center]Wszystko zaczęło się jakieś dwa lata temu. Ciągłe się przeziębiałam i nie mogłam dojść po chorobie, więc zaczęłam przyjmować duże ilości leków. Jednak one prowadziły do jeszcze większego chaosu i osłabienia organizmu. Nie wiedziałam, jak sobie pomóc, a te męczące dolegliwości towarzyszyły mi właściwie każdego dnia. Postanowiłam poszukać pomocy, dzięki koleżance z pracy dowiedziałam się o teście, który diagnozuje problemy ze zdrowiem. Dzięki wizycie w Revitum dowiedziałam się, co mi dolega i jak zwalczyć problemy, z którymi się borykam. Została mi dobrana kuracja, która już teraz przynosi efekty. Coraz rzadziej choruję, ustąpiły również bóle stawów i mięśni, które mi bardzo przeszkadzały. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i polecam innym to badanie.[/pull_quote_center] [quote_box_center]W dzisiejszych czasach mamy możliwość korzystania z różnych rodzajów diagnostyki. Wybierając najlepsze rozwiązanie dla siebie i swoich bliskich warto wziąć pod uwagę możliwość poznania całościowego stanu organizmu oraz sposobu funkcjonowania narządów wewnętrznych już na poziomie komórkowym. Daje to ogromne możliwości określenia stanu zdrowia oraz dobrania skutecznych środków zaradczych. Warto rozszerzyć możliwości diagnostyczne, jeśli nowoczesna technologia daje nam taką szansę. Polecam wykonanie Testu Obciążeń Organizmu – mówi Weronika Łapińska, Specjalista Revitum.[/quote_box_center]

Test Obciążeń to nowatorskie rozwiązanie diagnostyczne oparte na sprawdzonej formule doświadczonego specjalisty dra Volla, które pozwala na określenie stopnia obciążenia organizmu szkodliwymi substancjami, które mogą przyczyniać się do powstawania chorób oraz odpowiadać za pojawienie się takich męczących dolegliwości jak przewlekłe zmęczenie, bóle stawów czy problemy z układem pokarmowym. Wykonanie Testu jest w pełni bezpieczne, nieinwazyjne, jak również bezbolesne. Dzięki doświadczeniu specjalisty biomedycyny możliwe jest dobranie skutecznej kuracji, która pomoże w oczyszczeniu organizmu oraz wzmocnieniu naturalnych sił witalnych organizmu.

Leave a Reply