Codzienne dolegliwości

Swędzenie i dyskomfort? To mogą być objawy grzybicy pochwy!

Badania statystyczne wskazują, że 75 proc. kobiet przynajmniej raz w życiu ma problemy z grzybicą pochwy. Ta nieprzyjemna i krępująca dolegliwość może wskazywać na znaczne osłabienie organizmu oraz utratę wewnętrznej równowagi. Sprawdź, jakie są objawy grzybicy pochwy.

Najczęstsze objawy grzybicy pochwy to:

 • swędzenie i pieczenie miejsc intymnych
 • zaczerwienienie błony śluzowej pochwy
 • serowe upławy o rybnym zapachu
 • pieczenie podczas oddawania moczu
 • bolesne współżycie
 • częste oddawanie moczu

Nieleczenie grzybicy pochwy może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych takich jak:

 • nawracające zapalenie jajników
 • problemy z pęcherzem moczowym
 • opryszczka narządów płciowych
 • zwiększenie zapadalności na choroby przenoszone drogą płciową
 • problemy z donoszeniem ciąży

Drożdżaki z rodzaju Candida albicans mają tendencję do przemieszczania się po całym organizmie. Przez nieszczelne jelita mogą docierać nie tylko do kobiecych narządów rodnych, ale również wraz z krwią być transportowane po całym ciele. Brak działań zmierzających do usunięcia przyczyn drożdżycy może prowadzić do ogólnego pogorszenia samopoczucia i problemów w codziennym funkcjonowaniu. Dlatego właśnie tak istotne jest, by objawy grzybicy pochwy były jak najszybciej prawidłowo zdiagnozowane. Kolejnym krokiem do odzyskania zdrowia powinno być gruntowne oczyszczenie organizmu z nagromadzonych drożdżaków oraz innych obciążeń, które mogą odpowiadać za pojawienie się dolegliwości oraz pogorszenie pracy układu immunologicznego. Jedynie całościowe pozbycie się strzępków Candida albicans z narządów wewnętrznych może gwarantować powrót do zdrowia, brak nawrotów grzybicy oraz kwitnącą formę na lata.

Pani Maria z Bydgoszczy: miałam klasyczne objawy grzybicy pochwy

[pull_quote_center]Pieczenie, swędzenie, upławy… Walczyłam z tymi dolegliwościami od wczesnej młodości, jednak co jakiś czas miałam nawrót choroby. Nie pomagały żadne maści, tabletki czy czopki. W pewnym momencie miałam już dość tych poszukiwań dobrego leku dla mnie i zwierzyłam się koleżance. Ona powiedziała mi, że była na teście, który pomógł jej pokonać wieloletnie problemy zdrowotne. Zaciekawiłam się tym tematem i uznałam, że warto spróbować. To była bardzo dobra decyzja. Dzięki temu badaniu dowiedziałam się, dlaczego właściwie jestem tak podatna na problemy z drożdżycą. Specjalista przypisał mi specjalną kurację, dzięki której czuję się znacznie lepiej i nie mam już grzybicy. Polecam ten test![/pull_quote_center] [quote_box_center]Objawy grzybicy pochwy takie jak swędzenie, upławy czy nieprzyjemny zapach mogą wskazywać na to, że nasz organizm jest silnie osłabiony. Gdyby było inaczej, nie doszłoby do namnażania zarodników grzyba w narządach wewnętrznych. Rozprzestrzenianie się drożdżaków wraz z krwią po narządach wewnętrznych odbywa się bardzo szybko, dlatego dla pozbycia się dolegliwości, ale również zachowania prawidłowego funkcjonowania innych narządów wewnętrznych polecam wykonanie badania diagnostycznego w postaci Testu Obciążeń Organizmu – mówi Weronika Łapińska, Specjalista Revitum.[/quote_box_center]

Test Obciążeń Organizmu to nowatorska odpowiedź na potrzeby osób, które od dawna borykają się z problemami zdrowotnymi oraz nie wiedzą, dlaczego są chore. Dzięki sprawdzonej formule dra Volla możliwe jest określenie stopnia obciążenia organizmu szkodliwymi substancjami, które mogą odpowiadać za pogorszenie naturalnej zdolności organizmu do walki z atakującymi go drobnoustrojami. Czynniki takie jak zanieczyszczenie środowiska, nietolerancje pokarmowe czy nieprawidłowa dieta mogą zakłócać prawidłowe funkcjonowanie narządów wewnętrznych. Badanie wykonywane przez doświadczonego specjalistę biomedycyny umożliwia określenie źródeł problemów zdrowotnych oraz ułatwia znalezienie sposobów ich pokonywania. Wykonanie Testu jest w pełni bezpieczne, bezbolesne oraz nieinwazyjne. Po konsultacji wyników możliwe jest dobranie indywidualnej kuracji, która pomoże w pozbyciu się nagromadzonych obciążeń oraz wzmocni siły witalne organizmu.

Leave a Reply