Codzienne dolegliwości

Ból głowy i oczu – czy wiesz, że może być objawem poważnych problemów?

Dolegliwości bólowe mogą nie tylko nie sprzyjać codziennej aktywności, ale wskazywać na rozwój w organizmie nieprawidłowych procesów. Sprawdź, jak poznać przyczynę dolegliwości oraz co zrobić, by ból głowy i oczu odszedł w niepamięć.

Częste dolegliwości, z którymi może się wiązać ból głowy i oczu:

  • migrena
  • jaskra
  • urazy kręgosłupa
  • zapalenie zatok
  • uraz czaszki
  • obciążenia organizmu (metale ciężkie, nietolerancje pokarmowe, grzyby czy pasożyty)

Komórki naszego organizmu bardzo intensywnie reagują na wszelkie zmiany zachodzące w obrębie narządów wewnętrznych. Wystarczy nawet krótki czas rozregulowania pracy układu immunologicznego, by pojawiły się problemy zdrowotne, które bez całościowej diagnostyki mogą być trudne do usunięcia.

Nawracający ból głowy i oczu może również wiązać się z nadmiernym stresem oraz wzmożonym napięciem w ciele. Badania wykazują, że osoby nadpobudliwe, łatwo denerwujące się oraz mające tendencję do negatywnego myślenia częściej zmagają się z bólami głowy oraz oczu. Dlatego też szukając rozwiązania swoich problemów zdrowotnych, warto przeanalizować swój stan psychiczny. Jeśli od dłuższego czasu towarzyszą nam negatywne emocje takie jak strach czy smutek, warto skorzystać ze specjalistycznej pomocy.

Pan Krystian z Łodzi odczuwał długotrwały ból głowy i oczu

[pull_quote_center]Walczyłem z tym problemem od lat, nie wiedziałem już zupełnie, jak sobie pomóc, a głowa i oczy bolały coraz bardziej. Lekarze wykluczali kolejne choroby, wzrok miałem dobry, badania też nic nie stwierdziły. Zacząłem się bać, że to może nowotwór albo inna poważna choroba. Chodziłem po różnych znachorach, uzdrowicielach, bo od tego bólu nie dało się funkcjonować. To nic nie pomagało, a z dnia na dzień było gorzej. Aż w końcu usłyszałem, że jest coś takiego jak test diagnozujący dolegliwości i uznałem, że muszę jeszcze tego spróbować. To był strzał w dziesiątkę – w końcu dowiedziałem się, co mi dolega, dostałem również specjalną kurację, dzięki której obecnie ból jest znacznie słabszy, a czasem wcale już go nie ma. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc i polecam ten test innym, którzy cierpią jak ja![/pull_quote_center] [quote_box_center]Diagnostyka komórkowa organizmu jest niezbędna wszędzie tam, gdzie pojawiają się męczące dolegliwości lub też przez dłuższy czas nie odczuwamy poprawy stanu zdrowia. Objawy takie jak ból głowy i oczu, ciągłe zmęczenie czy problemy gastryczne mogą wskazywać na zaburzenie wewnętrznej równowagi organizmu oraz nadmierne obciążenie organizmu szkodliwymi toksynami. Dlatego właśnie warto zadbać o skuteczną diagnostykę w postaci Testu Obciążeń Organizmu – mówi Weronika Łapińska, Specjalista Revitum.[/quote_box_center]

Test Obciążeń to nowatorskie rozwiązanie diagnostyczne opracowane z myślą o osobach, które borykają się z nawracającymi problemami zdrowotnymi. Wiele osób przez dłuższy czas boryka się z męczącymi dolegliwościami, które uniemożliwiają im prowadzenie normalnego życia oraz odbierają dobry nastrój. Dlatego właśnie tak niezbędna jest całościowa diagnostyka organizmu, która pomoże w ustaleniu stanu zdrowia oraz dobraniu skutecznych środków zaradczych. Badanie jest zupełnie nieinwazyjne oraz bezbolesne, jak również w pełni bezpieczne. W Revitum Test jest wykonywany przez doświadczonych specjalistów biomedycyny, dzięki czemu możliwe jest skonsultowanie wyników i dobranie indywidualnej kuracji do potrzeb organizmu. Dzięki wykorzystaniu siły naturalnych preparatów możliwe staje się oczyszczenie organizmu z toksyn oraz wzmocnienie jego naturalnej witalności.

Leave a Reply