Codzienne dolegliwości

Chora tarczyca – sprawdź, jakie może dawać objawy

By 30 października 2015 No Comments

Statystyki wykazują, że problemy z tarczycą może mieć nawet 20 proc. Polaków. Wiele osób lekceważy takie sygnały jak pogorszenie nastroju czy nadmierne przybieranie na wadze, tymczasem nieleczone choroby tarczycy mogą prowadzić do poważny problemów zdrowotnych. Dowiedz się więcej na ten temat.

Współczesny świat sprawia, że chora tarczyca to codzienność coraz większej liczby osób. Stres, nieprawidłowe odżywianie czy życie w mieście – te czynniki sprawiają, że w naszym organizmie gromadzą się groźne toksyny, które upośledzają pracę tarczycy i mogą przyczyniać się do rozwoju chorób. Dlatego tak ważne jest regularne, profilaktyczne oczyszczenie organizmu, by przywrócić mu zaburzoną równowagę.

Chora tarczyca – w ten sposób może dawać o sobie znać:

 • osłabienie
 • drażliwość
 • obniżony nastrój
 • kołatanie serca
 • problemy z zajściem w ciążę
 • depresja
 • problemy żołądkowe, np. częste biegunki czy zaparcia
 • cukrzyca
 • przybieranie na wadze bez zmian w diecie
 • spowolnienie procesu przemiany materii
 • senność
 • łamliwość włosów i paznokci

Problem z tarczycą powinny być skutecznie diagnozowane zwłaszcza w przypadku osób, w których rodzinach pojawiały się problemy z tarczycą, jak również przy stwierdzonych dolegliwościach autoimmunologicznych (np. reumatoidalnym zapaleniu stawów). Diagnostyka tarczycy jest niezbędna również u osób, u których występują problemy z płodnością lub też odczuwających dolegliwości wskazujące na niedoczynność czy nadczynność tarczycy.

Nieleczona lub źle zdiagnozowana chora tarczycy może prowadzić do pojawienia się osteoporozy oraz chorób serca, a w skrajnych przypadkach nawet do śpiączki.

Pani Łucja z Poznania: Chora tarczyca nie dawała mi spokoju

[pull_quote_center]Do tej pory nigdy nie miałam problemów zdrowotnych. Zawsze mocno dbałam o siebie, biegałam, ćwiczyłam na siłowni. Niestety, od pewnego czasu zaczęłam odczuwać dziwne znużenie, brak chęci do życia. Dodatkowo zaczęły mi się bardzo łamać paznokcie i wypadać włosy. Bardzo przytyłam, mimo że wciąż odżywiałam się jak zwykle zdrowo. Byłam załamana moim stanem zdrowia, nie wiedziałam, co się dzieje. Kiedyś zwierzyłam się siostrze, że sobie nie radzę z tymi problemami zdrowotnymi. Ona powiedziała mi, że była na specjalnym badaniu diagnozującym i że bardzo jej to pomogło. Uznałam, że warto spróbować. Dzięki wizycie w Revitum dowiedziałam się, co mi dolega, dlaczego mam chorą tarczycę. Od miesiąca stosuję przypisaną mi kurację i czuję się znacznie lepiej. Nie mam już tych problemów z nastrojem, waga spada. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc.[/pull_quote_center] [quote_box_center]Chora tarczyca to wyraźny znak, że w naszym organizmie została zaburzona naturalna równowaga. Odpowiedzialne za ten stan rzeczy mogą być toksyny, takie jak grzyby, pasożyty czy metale ciężkie, które upośledzają prace narządów wewnętrznych i mogą przyczyniać się do powstawania groźnych chorób. Dlatego właśnie warto wykonać Test Obciążeń Organizmu – mówi Weronika Łapińska, Specjalista Revitum.[/quote_box_center]

Test Obciążeń Organizmu to nowatorskie rozwiązanie w zakresie całościowej diagnostyki organizmu. Nowatorska formuła oparta na metodzie dra Volla pozwala na sprawdzenie sposobu funkcjonowania narządów wewnętrznych już na poziomie komórkowym.Dzięki temu możliwe jest dobranie skutecznych środków zaradczych, które sprawią, że chora tarczyca znów odzyska swoją pierwotną sprawność. Wykonanie Testu Obciążeń jest w pełni bezpieczne i nieinwazyjne, a jego wykonaniem zajmuje się jedynie doświadczony specjalista biomedycyny. Po omówieniu wyników badania możliwe jest dobranie skutecznej kuracji zaradczej, która pomoże w pozbyciu się problemów zdrowotnych i oczyści organizm z niebezpiecznych toksyn.

Leave a Reply