BadaniaPromowane

Masz przewlekłe dolegliwości? Test Obciążeń może pomóc!

Od dawna czujesz się źle? Często boli cię głowa i masz zły nastrój? Czy wiesz, że istnieje tylko jedna przyczyna problemów zdrowotnych? Są nimi obciążenia organizmu. Poznaj skuteczny sposób pozbycia się przewlekłych dolegliwości oraz oczyszczenia organizmu z toksyn.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego coraz więcej osób boryka się z problemami zdrowotnymi, których nie są w stanie trwale wyleczyć? Skąd bierze się epidemia alergii, problemów gastrycznych oraz problemów psychologicznych już u najmłodszych dzieci? Wśród wielu możliwych odpowiedzi warto skupić się na często pomijanej kwestii niekorzystnego wpływu czynników zewnętrznych, które osłabiają organizm i mogą wpływać na pojawianie się chorób.

Obciążenia organizmu, które mogą powodować przewlekłe dolegliwości:

  • grzyby (zwłaszcza Candida albicans)
  • pasożyty
  • metale ciężkie
  • gluten
  • chemiczne środki konserwujące żywność
  • zanieczyszczenia wody i powietrza

Test Obciążeń pomaga w ustaleniu przyczyn problemów zdrowotnych oraz trwałym usunięciu toksyn z organizmu. Proces pozbywania się toksyn z komórek ciała to podstawa zdrowia. Szkodliwe substancje takie jak metale ciężkie czy gluten to realne i coraz częstsze zagrożenie dla sprawności oraz dobrego samopoczucia. Nie marnuj czasu na leczenie objawów! Jedynie ustalenie źródeł komplikacji może być początkiem realnego zwalczania dolegliwości oraz wzmacniania układu odpornościowego tak, by możliwe było cieszenie się zdrowiem oraz energią przez długie lata.

Pani Renata z Łodzi: Test Obciążeń pomógł mi w pozbyciu się dolegliwości

[pull_quote_center]Problemy ze zdrowiem mam już od wielu lat, ale ostatni rok był wyjątkowo ciężki. Nie wiem, czy to ze stresu czy z innych przyczyn, ale zaczęłam chorować. Najpierw nie mogłam się pozbyć przeziębienia, które sprawiało, że ciągle chodziłam z zakatarzonym nosem i bólem gardła. Potem doszedł również brak siły oraz ciągły zły nastrój. Budziłam się z bólem głowy, który nie przechodził przez cały dzień. W pracy nie potrafiłam się skoncentrować i ciągle o czymś zapominałam. Lekarze przypisywali mi różne leki, ale one nie działy albo pomagały tylko na chwilę. Nie wiedziałam już, co robić, nie chciałam brać kolejnych leków. Kiedyś przyjaciółka powiedziała mi, że była na teście, który pomógł jej w pozbyciu się problemu. Zainteresowałam się tą kwestią i uznałam, że może to jakoś pomoże. Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty: w końcu ktoś dokładnie mnie zbadał, dowiedziałam się, jakie obciążenia mi szkodzą oraz co mogę zrobić, żeby poczuć się lepiej. Obecnie stosuję kurację, dzięki której powoli wychodzę na prostą: przestała mnie boleć głowa, mam lepszy nastrój i łatwiej mi się skupić na pracy. Polecam ten Test Obciążeń innym![/pull_quote_center]

Bez ustalenia przyczyn problemów zdrowotnych oraz poznania stanu narządów wewnętrznych pozbycie się dolegliwości może być trudne, a nawet niemożliwe. “Zaleczane” dolegliwości z dużym prawdopodobieństwem powrócą, kiedy tylko przestaniemy przyjmować leki. Zwlekanie z diagnostyką może jedynie pogorszyć sytuację i doprowadzić do pojawienia się jeszcze poważniejszych dolegliwości. Szybkie reagowanie to podstawa powrotu do zdrowia! Nie czekaj, aż twoje problemy zdrowotne odbiorą ci radość życia – skorzystaj z możliwości, które daje Test Obciążeń!

Leave a Reply