Badania

Obciążenia – dlaczego są tak groźne dla naszego zdrowia?

Dlaczego coraz częściej chorujemy i trudniej pozbywamy się dolegliwości? Dzisiejsze czasy nie sprzyjają zdrowiu. Szczególnie jesteśmy atakowani przez obciążenia, które niszczą naturalną równowagę w organizmie. Dowiedz się więcej.

Obciążenia – co zagraża dobremu samopoczuciu?

Istnieją różne rodzaje obciążeń organizmu, które mają negatywny wpływ na nasz stan zdrowia. Wśród nich możemy wymienić:

  • grzyby
  • pasożyty
  • gluten
  • metale ciężkie
  • wirusy
  • niedobory witamin i minerałów

Powyższe toksyny mogą wpływać na stan zdrowia i doprowadzać do pojawienia się przewlekłych trudnych do wyleczenia dolegliwości. Każdy z nas może inaczej odczuwać wpływ obciążeń na zdrowie, dlatego w przypadku długiego utrzymywania się problemów zdrowotnych oraz ogólnego pogorszenia samopoczucia warto zadbać o skuteczną, całościową diagnostykę organizmu.

Toksyny nagromadzone w komórkach organizmu oraz nieprawidłowo działający układ odpornościowy to nie tylko zwiększone ryzyko pojawienia się chorób narządów wewnętrznych, ale również pogorszenie stanu psychicznego. Zarówno permanentny stres, jak i obciążenia organizmu mogą powodować depresję, nerwicę czy inne zaburzenia równowagi wewnętrznej. Jeśli od dłuższego czasu nie potrafisz się zrelaksować, bardzo łatwo się denerwujesz, to może to być znak, że diagnostyka organizmu jest również dla ciebie. Oczyszczenie ciała z toksyn może pomóc przywrócić naturalną równowagę oraz zniwelować niepojące dolegliwości.

Pani Karolina z Katowic: Nie wiedziałam, że to obciążenia powodowały moje dolegliwości

[pull_quote_center]Codziennie czułam, że brakuje mi sił, na skórze pojawiła się nieestetyczna wysypka. Ciągłe chodziłam chora, ale lekarze nie mieli żadnego pomysłu, jak sobie z tym poradzić. Chodziłam do różnych uzdrowicieli, naturoterapeutów, ale to była strata czasu i pieniędzy. Bardzo bałam się o swoje zdrowie, ale nie miałam już pomysłu, co zrobić, by poczuć się lepiej. Kiedyś natknęłam się na informację o teście, który diagnozuje choroby. Byłam sceptycznie nastawiona, ale nie miałam już innego pomysłu, więc uznałam, że warto spróbować. To była dobra decyzja. Wreszcie ktoś mnie zbadał, wskazał, skąd biorą się moje problemy zdrowotne. Dostałam tez specjalną, oczyszczającą kurację, która powoli przywraca mi zdrowie i energię do życia. Mam nadzieję, że już na zawsze pozbędę się tych nieprzyjemnych dolegliwości.[/pull_quote_center] [quote_box_center]Obciążenia organizmu to coraz większe zagrożenie dla naszego zdrowia. Z roku na rok jesteśmy słabiej przygotowani do odpierania ataków ze strony szkodliwych czynników, które znajdują się w wodzie, powietrzu i zatrutej glebie. W efekcie wielu z nas cierpi na męczące dolegliwość, których nie jest się w stanie pozbyć lub też zmaga się z ich nawrotami. Dlatego tak ważna jest całościowa diagnostyka organizmu, która określi, jakie obciążenia stoją za pogorszeniem naszego stanu zdrowia – mówi Weronika Łapińska, Specjalista Revitum.[/quote_box_center]

Test Obciążeń Organizmu to nowatorskie rozwiązanie w zakresie całościowej diagnostyki organizmu pozwalające na sprawdzenie, w jakim stanie są komórki naszego organizmu. Stopień ich obciążenia wpływa na pojawienie się nieprawidłowości oraz problemów zdrowotnych. Toksyczne substancje mają bardzo negatywny wpływ na pracę narządów wewnętrznych oraz przyczyniają się do utraty wewnętrznej równowagi. Wykonanie testu opartego na spostrzeżeniach cenionego specjalisty dra Volla jest w pełni bezpieczne, bezbolesne, jak również nieinwazyjne. Po omówieniu wyników ze specjalistą możliwe jest dobranie skutecznej kuracji oczyszczającej organizm z toksyn i przywracającej dobrostan organizmu.

Leave a Reply