Codzienne dolegliwości

Skuteczne sposoby na hemoroidy – czy wiesz, jak sobie pomóc?

Ból, pieczenie, krwawienie… Czy wiesz, że to codzienność ponad 60 proc. osób po 30. roku życia, które muszą zmagać się z hemoroidami? Poznaj sprawdzone sposoby na hemoroidy oraz odzyskaj dobre samopoczucie.

Sposoby na hemoroidy, które przyniosą ulgę w dolegliwościach:

  • nasiadówki – ciepła woda może być bardzo pomocna w zwalczaniu bólu w okolicach odbytu. Pozytywne efekty dają również nasiadówki z naparem z kory dębu, który działa ściągająco. Pomocna również może być również płukanka z rumianku lub nagietka. Dobre efekty ściągające, niwelujące ból przynosi również napar z oczaru wirginijskiego.
  • higiena intymna – osoby cierpiące na hemoroidy powinny pamiętać o starannym oczyszczaniu okolic odbytu po wypróżnieniu oraz każdorazowym podmywaniu się po wypróżnieniu.
  • maści – pomocne w zwalczaniu dolegliwości związanych z hemoroidami przynosi smarowanie chorych miejsc wazeliną lub olejem z kiełków pszenicy

Pomocne w zwalczaniu dolegliwości związanych z hemoroidami może być również przemywanie zmienionych miejsc po każdym wypróżnieniu gazikiem nasączonym roztworem ziołowym. Jeśli pieczenie bardzo utrudnia funkcjonowanie, można wypróbować ciepłe kąpiele oraz masaż kostkami lodu. Innym, sprawdzonym rozwiązaniem jest również przecieranie hemoroidów masłem lub gazikiem nasączonym aloesem. Osoby cierpiące na hemoroidy powinny również dbać o dietę bogatą w błonnik (obecny np. w warzywach czy pełnoziarnistym pieczywie), ponieważ zaparcia mogą zwiększać dolegliwości. Niewskazane jest również spędzanie wielu godzin w pozycji siedzącej.

Pani Jolanta z Krakowa: Sposoby na hemoroidy, które wcześniej stosowałam, przestały działać

[pull_quote_center]Z hemoroidami walczę od paru lat, jednak do tej pory dawałam sobie radę dzięki domowym sposobom mojej mamy, która tez miała ten problem. Niestety, od pewnego czasu nic nie przynosiło ulgi. Coraz silniejsze pieczenie, coraz większy ból… zaczęłam więc szukać pomocy. Dowiedziałam się o badaniu, które diagnozuje przyczyny problemów zdrowotnych. Dzięki testowi w Revitum dowiedziałam się, jak mogę zadbać o swoje zdrowie oraz oczyścić się ze zbędnych toksyn. Dostałam specjalną kurację na moje dolegliwości. Mam nadzieję, że pozbędę się moich problemów z hemoroidami.[/pull_quote_center] [quote_box_center]Hemoroidy to częsta dolegliwość zdrowotna, która jest nie tylko krępująca, ale również znacznie utrudniająca codzienne funkcjonowanie. Wymaga ona zachowania ścisłej higieny oraz często staje się podstawą do interwencji chirurgicznej. W celu sprawdzenia przyczyn pojawiania się problemów zdrowotnych warto wykonać Test Obciążeń Organizmu – mówi Weronika Łapińska, Specjalista Revitum.[/quote_box_center]

Test Obciążeń Organizmu to idealne rozwiązanie dla osób, które zmagają się z uciążliwymi dolegliwościami zdrowotnymi, które mimo leczenia nie chcą zniknąć lub tez nawracają po zakończeniu leczenia. Zaburzenie równowagi wewnętrznej organizmu spowodowane obciążeniami organizmu może prowadzić do poważnych chorób. Dlatego warto sprawdzić, jak bardzo komórki organizmu są obciążone szkodliwymi substancjami takimi jak grzyby, pasożyty czy metale ciężkie. Test Obciążeń to nowatorskie rozwiązanie w zakresie diagnostyki całego organizmu, które pozwala na ustalenie przyczyn problemów zdrowotnych oraz dobranie skutecznych środków zaradczych. Badanie to jest w pełni bezpieczne, nieinwazyjne oraz bezbolesne. po omówieniu wyników możliwe jest dobranie skutecznych środków zaradczych, które dzięki swoim sprawdzonym, w pełni naturalnych składnikom pozwolą oczyścić narządy wewnętrzne oraz wzmocnić naturalną odporność. Poznaj sprawdzone sposoby na hemoroidy – już dziś zapisz się na Test!

Leave a Reply