Drogi oddechowe

Objawy chorych zatok – sprawdź, jakie sygnały wysyła twoje ciało

By 27 listopada 2015 No Comments

Katar, ból głowy… Te objawy zdarza nam się interpretować jako przeziębienie i ignorować. Niestety, objawy chorych zatok to może być znak, że nasz organizm nie radzi sobie z groźnymi obciążeniami. Sprawdź, jak zadbać o sprawne funkcjonowanie zatok.

Najczęstsze objawy chorych zatok:

  • rozpierający ból w okolicach skroni i policzków
  • ból głowy w trakcie jej schylania
  • ropna wydzielina z nosa
  • uciążliwy katar
  • problemy z węchem
  • brak smaku
  • uczucie rozpierania w twarzy

Leki mogą nie pomóc, a nawet zaszkodzić

Część osób szukając pomocy w walce z chorymi zatokami przyjmują preparaty dostępne bez recepty w aptece lub też udają się do lekarza po receptę. Specyfiki te mogą na chwilę przynieść ulgę, jednak w dłuższej perspektywie czasu zdarza się, że osłabiają one i tak już rozchwiany organizm, co skutkuje pogorszeniem stanu zdrowia oraz wzmocnieniem dolegliwości zatokowych. Jedynie oczyszczenie organizmu z toksyn oraz wzmocnienie sił układu odpornościowego może być trwałą odpowiedzią na nasze problemy zdrowotne.

Domowe sposoby na zatoki – skuteczny sposób na łagodzenie dolegliwości

W walce z chorobą zatok pomocne mogą być sprawdzone sposoby naszych przodków. na ból i uczucie rozpierania pomocne będą inhalacje z soli kuchennej. Do parującej wody można również dodać olejek mentolowy, który pomoże udrożnić zatoki oraz ułatwi oddychanie. Jeśli dokuczają nam silne dolegliwości bólowe, pomocne może być zastosowanie ciepłych okładów. Wystarczy wsypać do woreczka podgrzane w piekarniku ziarna grochu. Na problemy z zatokami pomocne może być również picie herbaty z dodatkiem rozgrzewającego imbiru oraz nalewki z czosnku.

Pan Tomasz z Katowic: objawy chorych zatok utrudniały mi pracę

[pull_quote_center]Pracuję z klientami, więc nie mogę sobie pozwolić na niedyspozycję oraz niechlujny wygląd. Tymczasem odkąd miałem problemy z zatokami cały czas miałem zachrypnięty głos, katar oraz bardzo bolała mnie głowa, co sprawiało, że nie mogłem się skupić na omawianych kwestiach. Przez to o mały włos nie straciłem ważnego klienta, który nie był zadowolony ze sposobu, w jaki przeprowadzałem rozmowę. Zacząłem szukać pomocy, bo szef mi zasugerował, że tak dłużej być nie może. Od kuzynki dowiedziałem się, że jest taki test, który określa, dlaczego chorujemy. Ciekawość przemogła i zapisałem się na niego. Dzięki wizycie w Revitum dowiedziałem się, co mi dolega i jak zwalczyć problem. Dostałem też kurację, która mam nadzieję, wzmocni moje zdrowie.[/pull_quote_center]

Objawy chorych zatok mogą utrudniać codzienne funkcjonowanie
[quote_box_center]Wbrew pozorom, objawy chorych zatok powinny mobilizować do szukania profesjonalnej pomocy, ponieważ ich lekceważenie może prowadzić do pojawienia się poważnych powikłań, np. choroby serca. Niestety, wciąż wiele osób lekceważy sygnały płynące ze strony organizmu, który jest przeciążony szkodliwymi toksynami oraz atakującymi go chorobotwórczymi drobnoustrojami. W celu sprawdzenia stanu zdrowia niezbędne jest skorzystanie z całościowej diagnostyki organizmu, np. w postaci Testu Obciążeń Organizmu – mówi Weronika Łapińska, Specjalista Revitum.[/quote_box_center]

Test Obciążeń Organizmu to nowoczesna metoda diagnozowania problemów zdrowotnych, w tym również tych wiążących się z dolegliwościami ze strony zatok. Dzięki sprawdzonej formule opracowanej przez dra Volla pozwala na ustalenie źródeł problemów zdrowotnych oraz dobranie skutecznych środków zaradczych. Jego wykonanie jest możliwe bez ingerowania w organizm, gwarantujemy również pełne bezpieczeństwo w trakcie badania. Dzięki wiedzy i doświadczeniu specjalisty biomedycyny wykonującego badanie możliwa jest profesjonalna konsultacja uzyskanych wyników, jak również dobranie indywidualnej kuracji, dzięki której możliwe będzie odzyskanie zdrowia i powrót do dawnej witalności.

Leave a Reply