DietaPromowane

3 zasady odchudzania, które musisz znać

By 27 listopada 2015 No Comments

Od dawna marzysz o wysportowanej, szczupłej sylwetce, ale nigdy nie możesz osiągnąć wymarzonego celu? Albo już kiedyś schudłeś, ale teraz dopadł cię efekt jo-jo? Są na to sposoby! Poznaj zasady odchudzania, dzięki którym możesz zyskać zdrową i szczupłą sylwetkę na lata.

Zasada 1: Zapomnij o szybkich efektach

Z odchudzaniem jest jak z innymi ważnymi celami w życiu – osiągnięcie celu musi być poprzedzone długą do niego drogą. Dlatego ważne jest, by decyzja o odchudzaniu nie była podjęta pod wpływem impulsu, ale wiązała się z przemyśleniem wszystkich “za” i “przeciw” oraz świadomością, że dojście do celu może być trudne i męczące. Dzięki takiemu podejściu łatwiej będzie nam pokonywać kolejne przeszkody i wytrwać w uczynionym postanowieniu.

Zasada 2: Jedz często, ale w małych ilościach

Do tej pory zdarzało ci się zjeść śniadanie, a następnym posiłkiem była późna kolacja? Jeśli chcesz się odchudzać, zapomnij o takim trybie życia. Od teraz króluje zasada “mało a często”. Optymalne jest spożywanie w czasie dnia 5 – 6 posiłków w odstępach 2 – 3 – godzinnych. Dzięki temu nie będziesz odczuwał napadów głodu, organizm będzie miał czas na spalenie dostarczonych kalorii i nie będą się one odkładać w postaci fałdek tłuszczu na strategicznych miejscach.

Zasada 3: Odpowiednia suplementacja może pomóc

Wszyscy wiemy, jak bardzo istotne w procesie zdobywania wymarzonej sylwetki jest zadbanie o zdrową dietę oraz regularną aktywność fizyczną, ale odpowiednio dobrane suplementy mogą być wzmocnieniem naszych starań. Wynika to z faktu, że wiele osób nie bierze pod uwagę wpływu, jaki na nasze zdrowie mają obciążenia organizmu takie jak grzyby, pasożyty czy metale ciężkie. nie tylko mogą się one przyczyniać do pojawiania poważnych problemów zdrowotnych i reakcji autoimmunologicznych, ale również spowalniać metabolizm i utrudniać pozbycie się nadwagi i otyłości. W celu sprawdzenia stanu zdrowia oraz stopnia obciążenia szkodliwymi substancjami polecam wykonanie Testu Obciążeń Organizmu – mówi Weronika Łapińska,Specjalista Revitum.

Karolina z Łodzi: wreszcie poznałam właściwe zasady odchudzania

[pull_quote_center]Odchudzam się… od zawsze. Nie pamiętam już czasów, kiedy nie byłam na diecie. Odwiedzałam różnych dietetyków, uzdrowicieli czy korzystałam z alternatywnej medycyny, ale to nic nie pomagało. Zawsze na chwilę było lepiej, potem znowu pojawiały się problemy w postaci efektu jo-jo. Byłam już zupełnie załamana, nie wiedziałam, co zrobić, by zyskać prawidłową sylwetkę. Kiedyś koleżanka powiedziała mi, że jest taki test, który diagnozuje stan zdrowia. Zapisałam się na wizytę, chociaż nie bardzo widziałam w tym sens. Zostałam jednak pozytywnie zaskoczona – dowiedziałam się, dlaczego nie mogę schudnąć, co mogę zrobić dla swojego zdrowia. Obecnie stosuję przypisaną kurację, ale również trzymam zdrową dietę i regularnie ćwiczę. Efekty: są i wiem, że tym razem zostaną na dłużej. Polecam ten test.[/pull_quote_center]

Test Obciążeń Organizmu to nowatorskie rozwiązanie w zakresie diagnostyki stanu zdrowia, które umożliwia poznanie stanu zdrowia oraz ustalenie przyczyn pojawiających się dolegliwości. Dzięki jego możliwościom diagnostycznym możliwe jest poznanie przyczyn problemów z utratą nadmiernych kilogramów oraz dobranie skutecznych środków wspomagających odchudzanie. Wykonanie Testu jest bezbolesne, jak również nieinwazyjne; w jego trakcie nie zachodzi żadna ingerencja w organizm. Po omówieniu wyników ze specjalistą biomedycyny możliwe jest dobranie skutecznej kuracji, która pomoże osiągnąć wymarzone efekty. Nie zwlekaj, już dziś zawalcz o piękną sylwetkę i zapisz się na Test, by poznać sprawdzone zasady odchudzania!

Leave a Reply