Codzienne dolegliwościUkład pokarmowy

Problemy z wątrobą – jakie mogą być ich przyczyny?

By 27 listopada 2015 No Comments

Prawidłowa praca wątroby jest niezbędna dla naszego zdrowia. Niestety, istnieje wiele czynników, które sprawiają, że odczuwamy dolegliwości z nią związane. Dowiedz się, jak skutecznie zwalczać problemy z wątrobą.

Masz takie dolegliwości? To może być znak, że masz problemy z wątrobą:

  • ból brzucha
  • wzdęcia
  • biegunka
  • gazy
  • wymioty
  • podwyższona temperatura ciała

Dieta na problemy z wątrobą

Dolegliwości ze strony wątroby to znak, że konieczne jest nie tylko oczyszczenie organizmu z toksyn, ale również zmiana stylu życia oraz sposobu odżywiania. Właściwa diagnostyka oraz profesjonalnie dobrana suplementacja mogą pomóc w powrocie do zdrowia, jednak warto wspierać pozytywne zmiany przez odejście do niezdrowego stylu życia. Wątroba nie lubi używek – palenia papierosów czy picia alkoholu. Niezbędne staje się również ograniczenie spożywania słodyczy oraz produktów zawierających szkodliwe tłuszcze. Specjaliści zalecają budowanie diety w oparciu o warzywa oraz chude mięso gotowane na parze, soki przecierowe oraz chude ryby (takie jak mintaj czy flądra). Warto również wzbogacić codzienne menu o kasze, np. jęczmienną czy kukurydzianą oraz zupy owocowe.
Wątroba źle znosi odgrzewane posiłki oraz brak regularności w żywieniu, dlatego warto pamiętać o regularnym rytmie jedzenia oraz spożywaniu jedynie świeżych potraw.

Problemy z wątrobą są często lekceważone albo traktowane jako chwilowa niedyspozycja, która „sama przejdzie”. Niestety, nawet najbardziej sprawny narząd może nie wytrzymać codziennego bombardowania toksynami i odmówić współpracy. Problemu nie rozwiąże również przyjmowanie specyfików dostępnych bez recepty, ponieważ nie likwiduje to źródła problemu. Co więcej, dodatkowa porcja „chemii” może nie tylko nie poprawić stanu zdrowia, ale jeszcze bardziej obciążyć wątrobę oraz zintensyfikować dolegliwości. Dlatego tak ważne jest oczyszczanie komórek ciała z toksyn oraz wzmacnianie naturalnych sił organizmu.

Pan Krzysztof z Gorzowa miał problemy z wątrobą

[pull_quote_center]Przez wiele lat nie dbałem o zdrowie, można wręcz powiedzieć, że go nie szanowałem. Alkohol, imprezy, tłuste jedzenie – to wszystko było prawie na co dzień. Zmądrzałem dopiero, gdy lekarz powiedział mi, że mam bardzo osłabiony organizm i że to może się skończyć chorobą. Niestety, za dawne grzechy pokutuję teraz – od dwóch miesięcy nie mogłem sobie poradzić z bólem brzucha, który towarzyszył mi cały dzień. Nie pomagały żadne tabletki, zioła, metody alternatywne. Byłem też jakiś rozbity i bez humoru. Zacząłem szukać pomocy w internecie i znalazłem informację o teście, który diagnozuje przyczyny chorób. Nie myśląc długo, zapisałem się na wizytę i okazało się, że to był strzał w dziesiątkę! Zostałem profesjonalnie zdiagnozowany, dostałem kurację dopasowaną do moich potrzeb. Stosuję ją obecnie i naprawdę czuję efekty, nie mam już tych bóli, moja wątroba jest w lepszym stanie. Polecam ten Test, jest naprawdę skuteczny![/pull_quote_center] [quote_box_center]Problemy z wątrobą mogą być wyraźnym sygnałem, że w naszym organizmie zachodzą negatywne procesy związane z obciążeniem organizmu toksynami takimi jak grzyby, pasożyty, metale ciężkie czy gluten. We współczesnym świecie atakują nas one zewsząd – możemy je znaleźć w “śmieciowym” jedzeniu, zanieczyszczonych spalinami miastach czy skażonej wodzie. Każdego dnia nasze narządy wewnętrzne są atakowane przez negatywne czynniki, które mogą prowadzić do pojawienia się problemów zdrowotnych, W celu ustalenia realnych przyczyn dolegliwości związanych z wątrobą warto wykonać Test Obciążeń Organizmu – mówi Weronika Łapińska, Specjalista Revitum.[/quote_box_center]

Test Obciążeń Organizmu to nowatorskie rozwiązanie w zakresie diagnostyki całego organizmu, które umożliwia całościowe poznanie stanu zdrowia oraz ustalenie “słabych punktów”, które wymagają wzmocnienia. Wykonanie Testu jest zupełnie bezpieczne, nieinwazyjne oraz bezbolesne. Po przeprowadzeniu badania następuje konsultacja wyników ze specjalistą biomedycyny, który pomoże w dobraniu skutecznej kuracji opartej na sprawdzonych, w pełni naturalnych preparatach, które oczyszczą organizm z toksyn i wzmocnią prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego.

Leave a Reply