Codzienne dolegliwości

Sposoby na zatoki, które pozwolą ci wrócić do zdrowia

By 27 listopada 2015 No Comments

Problemy z zatokami może mieć 15 proc. Polaków, jednak jedynie 9 proc. wdraża skuteczne działania ułatwiające pozbycie się problemu zdrowotnego. Dolegliwości ze strony zatok, mogą utrudniać codzienne funkcjonowanie. Poznaj skuteczne i sprawdzone sposoby na zatoki.

Każdego roku coraz więcej osób ma problemy z zatokami. Dlaczego tak się dzieje? Z jednej strony znaczenie mają tu predyspozycje genetyczne czy nieprawidłowości anatomiczne, jednak w dzisiejszych czasach coraz większą rolę zaczynają odgrywać czynniki zewnętrzne, które obciążają organizm i mogą prowadzić do pojawienia się problemów z zatokami. Czynniki takie jak grzyby, pasożyty czy metale ciężkie mają realny wpływ na to, jak radzimy sobie ze szkodliwymi drobnoustrojami, które dostają się do naszego organizmu.

Dolegliwości, które mogą wskazywać na problemy z zatokami:

  • ropna wydzielina z nosa
  • ból głowy
  • ból policzków
  • zatkany nos
  • utrata powonienia
  • osłabienie
  • podwyższona temperatura ciała
  • opuchlizna w okolicach policzków

Jeśli z różnych przyczyn nie możemy od razu skorzystać z pomocy profesjonalisty, pomocne staje się wykorzystanie domowych sposobów, które pomogą udrożnić zatkany nos oraz przyniosą ulgę w bólu. Sprawdzonym sposobem naszych babek może być picie herbaty z dodatkiem cynamonu lub imbiru, które ułatwią swobodne oddychanie. Pomocne będzie również płukanie wodą z solą oraz inhalacje, np. z soli czy olejku mentolowego. Zatokom pomoże również spożywanie produktów bogatych w witaminę A, np. pomidorów czy marchewki. Z tej ostatniej warto przygotować odżywczy i wzmacniający naturalny sok.

Pani Barbara z Wrocławia: Inne sposoby na zatoki na mnie nie zadziałały

[pull_quote_center]Z moim problemami walczę już od paru lat, ale do tej pory nie udawało mi się nic trwałego uzyskać. Zawsze po pewnym czasie problemy zdrowotne wracały. A ile można chodzić z codziennym bólem głowy, z zatkanym nosem i katarem? Dotychczas stosowane środki nie pomogły. Zupełnie przypadkiem dowiedziałam się o teście, który diagnozuje przyczyny dolegliwości. Dzięki tej wizycie w końcu coś drgnęło w tej kwestii – mam mniejszy katar, głowa nie boli, a ja mam więcej energii. Polecam test test osobom z problemami zdrowotnymi.[/pull_quote_center] [quote_box_center]Obecnie na rynku jest wiele preparatów, które mają pomóc w walce z dolegliwościami ze strony zatok. Niestety, bez poznania przyczyn powstawania problemu dobranie skutecznych środków zaradczych może być niemożliwe. Dlatego właśnie warto wykonać Test Obciążeń Organizmu, który pozwoli na ustalenie, co realnie nam dolega oraz znalezienie dobrego sposobu na zatoki – mówi Weronika Łapińska, Specjalista Revitum.[/quote_box_center]

Test Obciążeń Organizmu pozwala na ustalenie przyczyn pojawiania się dolegliwości oraz problemów z zatokami. Dzięki nowoczesnej formule opracowanej przez doświadczonego specjalistę dra Volla możliwe jest dokładnie sprawdzenie stanu naszego układu odpornościowego oraz dobranie skutecznej kuracji, która oczyści organizm i wzmocni jego naturalne bariery ochronne. Wykonanie testu jest bardzo bezpieczne, jak również nieinwazyjne. Wystarczy 45 min., by poznać wynik. Po konsultacji stanu zdrowia z doświadczonym specjalistą biomedycyny możliwe jest dobranie skutecznej kuracji, dzięki której możliwe jest usunięcie obciążeń zagrażających zdrowiu oraz wzmocnienie naturalnych sił organizmu.

Leave a Reply