PromowaneSystem odpornościowy

Objawy zapalenia pęcherza – sprawdź, dlaczego nie warto ich lekceważyć

By 27 listopada 2015 No Comments

Problemy z pęcherzem, to problem, który jest znany prawie każdej kobiecie. To właśnie pani z powodu swojej budowy anatomicznej są bardziej narażone na powstawanie tego problemu zdrowotnego. Dolegliwości z nim związane mogą być bardzo męczące i utrudniające codzienne funkcjonowanie. Dowiedz się więcej na ten temat.

Zapalenie pęcherza pojawia się dużo częściej u kobiet niż u mężczyzn. Ma to związek z bliskim sąsiedztwem cewki moczowej i pochwy, która jest bardzo obiektem ataków ze trony drobnoustrojów. Poza tym układ moczowy kobiety jest krótki, co powoduje, że szkodliwe substancje mogą się w łatwiejszy sposób przemieszczać.

Objawy zapalenia pęcherza – te dolegliwości pojawiają się najczęściej:

  • konieczność częstego odwiedzania toalety
  • nagłe parcie na mocz
  • ból i pieczenie w trakcie oddawania moczu
  • konieczność wstawania do toalety w nocy
  • podwyższona temperatura ciała

Wśród czynników, które mogą sprzyjać pojawianiu się problemów z pęcherzem można wymienić częste zmienianie partnerów seksualnych, używanie środków plemnikobójczych, jak również cukrzycę i otyłość.

Jeśli dokuczają nam objawy zapalenia pęcherza, pomocne może być wykorzystanie domowych sposobów, które stosowały nasze babki. Chory pęcherz nie lubi zimna, dlatego osoby chore powinny zadbać o zapewnienie sobie źródła ciepła, np. termofor oraz kąpiel w gorącej wodzie z dodatkiem naparu rumiankowego, który ma właściwości przeciwzapalne. Kąpiel można również wzbogacić o napar z dziurawca, który wzmocni działanie przeciwzapalne ziół.

Objawy zapalenia pęcherza były bardzo męczące – stwierdza pani Hanna z Płocka

[pull_quote_center]Moje problemy z pęcherzem zaczęły się pół roku temu, ale do tej pory nie byłam w stanie się ich pozbyć. Codziennie odczuwałam objawy zapalenia pęcherza – pieczenie, konieczność ciągłego biegania do toalety… W pracy zaczęli się już ze mnie śmiać, ale mi ne było do śmiechu, chciałam się po prostu pozbyć tego problemu. Siostra powiedziała mi o teście, który diagnozuje przyczyny chorób. Czułam, że to moja ostatnia deska ratunku i od razu się zapisałam. Na wizycie specjalista dokładnie mnie zbadał i określił, co mogę zrobić, żeby pozbyć się dolegliwości. Obecnie stosuję przypisaną mi kurację i czuję znaczą poprawę: nic mnie nie boli, nie piecze, rzadziej chodzę do toalety. Polecam wszystkim ten test.[/pull_quote_center] [quote_box_center]Nawracające objawy zapalenia pęcherza mogą świadczyć o poważnym osłabieniu organizmu oraz nakierowywać uwagę na nagromadzone w organizmie toksyny i drobnoustroje, które mogą przyczyniać się rozchwiania wewnętrznej równowagi organizmu oraz zwiększenia jego podatności na choroby. W celu określenia źródeł problemów zdrowotnych polecam wykonanie Testu Obciążeń Organizmu, który pomoże określić dlaczego pojawiły się objawy zapalenia pęcherza – mówi Weronika Łapińska, Specjalista Revitum.[/quote_box_center]

Test Obciążeń Organizmu to nowatorskie rozwiązanie w zakresie całościowej diagnostyki organizmu oraz poznawania przyczyn występowania męczących dolegliwości zdrowotnych. Metoda opracowana przez dra Volla i z powodzeniem stosowana przez specjalistów w krajach Europy Zachodniej to również szansa na zdiagnozowanie problemów metabolicznych oraz zaburzeń w funkcjonowaniu układu immunologicznego. Test Obciążeń pozwala może być również wsparciem w procesie zwalczania dolegliwości związanych z już istniejącymi chorobami dziedzicznymi. Wykonanie badania jest w pełni bezpieczne, nieinwazyjne, jak również bezbolesne. Dzięki wsparciu doświadczonego specjalisty biomedycyny możliwe jest dobranie skutecznej kuracji opartej na naturalnych preparatach, które pomogą w oczyszczeniu organizmu, jak również wzmocnią jego siły witalne.Nie czekaj, aż objawy zapalenie pęcherza dadzą o sobie znać – już dziś zapisz się na Test!

Leave a Reply