PasożytyPromowane

Pasożyty wewnętrzne – ukryty nieprzyjaciel Twojego organizmu

By 3 listopada 2015 No Comments

Pasożyty wewnętrzne stanowią, mimo skromnych rozmiarów, bardzo poważne zagrożenie dla naszego zdrowia. Choć prawie każdy z nas jest ich nosicielem, mogą dokonać w naszych organizmach ogromnych zniszczeń. Co powinieneś o nich wiedzieć?

Blisko 300 gatunków pasożytów może żerować w naszym ciele. Są już tak powszechne, że pobożnym życzeniem jest, by wcale ich w swym organizmie nie mieć. Niebezpieczeństwo związane z ich szkodliwym działaniem polega na tym, iż znajdując się na ściankach narządów wewnętrznych, żerują na mikroelementach i witaminach, które nasz organizm pobiera. Jeśli są obecne w naszym organizmie przez dłuższy czas, funkcjonowanie złożonych narządów wewnętrznych i tkanek zostaje w znacznym stopniu spowolnione i upośledzone.

Pasożyty wewnętrzne mogą dostać się do naszego ciała bardzo łatwo. Typowym źródłem jest brak dokładności w dbaniu o higienę osobistą (niedokładnie umyte ręce itp.). Również podczas niewinnej kąpieli w naturalnych zbiornikach wodnych możemy stać się ich nosicielami. Niestarannie umyte warzywa i owoce także mogą przenosić pasożyty wewnętrzne.

Choć organizm ludzki poprzez obecność układu odpornościowego jest w naturalny sposób zaprogramowany, by bronić się przed szkodliwymi drobnoustrojami, pasożyty wewnętrzne stają się dla jego funkcjonowania coraz poważniejszym problemem. Jest tak, ponieważ szkodliwe związki chemiczne występujące w powietrzu, spaliny, wszechobecne bakterie, chemicznie przetworzone jedzenie upośledzają pracę naszego systemu immunologicznego. Przyczyniają się do tego również takie czynniki jak zbyt szybkie tempo życia, stres czy niewłaściwa dieta, tak częste i powszechne we współczesnym świecie. W rezultacie, nasz organizm nie jest w stanie bronić się tak skutecznie, jak powinien.

Pan Mirosław z Warszawy: Nie wiedziałem, jaką szkodę mogą wyrządzić pasożyty wewnętrzne

[pull_quote_center]Silne biegunki i wymioty przez kilka miesięcy nie pozwalały mi normalnie funkcjonować. Potem przyszło niekontrolowane chudnięcie i coraz silniej odczuwana słabość. Wreszcie powiedziałem dość –i poszedłem do lekarza. Kolejne wizyty nie przyniosły jednak żadnych rezultatów – czułem się coraz gorzej i gorzej. Od córki dowiedziałem się o Teście. Choć byłem sceptyczny, postanowiłem dać sobie szansę. Wkrótce dowiedziałem się, co tak naprawdę było przyczyną moich dolegliwości. Starannie dobrana kuracja zaś pozwoliła mi powrócić do normalnego stanu. Z czystym sumieniem mogę polecić Test.[/pull_quote_center] [quote_box_center]Poprzez niewiedzę na temat tego, czym są pasożyt wewnętrzne i lekceważenie objawów takich, jak biegunka czy wymioty, pozwijamy się chorobom przez nie powodowanym rozwijać się w naszym organizmie i upośledzać jego funkcjonowanie. Ważne jest, by zastosować w ich przypadku nowoczesne i kompleksowe narzędzie diagnostyczne, jakie stanowi Test Obciążeń – stwierdza Weronika Łapińska, specjalista Revitum.[/quote_box_center]

Test Obciążeń dr Volla pozwala szybko i skutecznie zanalizować funkcjonowanie naszego organizmu pod kątem obecności w nim pasożytów, toksyn i metali ciężkich. Wykonanie go nie boli i jest bezinwazyjne. To nowoczesna metoda diagnostyczna, dzięki której można już w ciągu 45 minut otrzymać informacje na temat stanu naszego organizmu. Po omówieniu ich ze specjalistą biomedycyny możliwe jest dobranie indywidualnej kuracji, która pozwoli pozbyć się z naszego ciała szkodliwych substancji i przywrócić naszemu organizmowi normalny dla niego stan. Nie czekaj, aż zaatakują cię pasożyty wewnętrzne – już dziś zapisz się na test!

Leave a Reply