Objawy

Pieczenie oraz zmiany skórne? To może być grzybica żołędzia!

Coraz więcej mężczyzn zmaga się z problemami związanymi z grzybicą miejsc intymnych. Wpływ na powstawanie dolegliwości ma nie tylko brak higieny, ale znacznie częściej coraz większe osłabienie organizmu atakowanego przez szkodliwe obciążenia. Dowiedz się, co możesz zrobić, by grzybica żołędzia stała się jedynie przykrym wspomnieniem.

Grzybica żołędzia – najczęstsze objawy:

  • swędzenie
  • pieczenie
  • ból podczas stosunku seksualnego
  • białawy nalot
  • zaczerwienienie
  • stulejka
  • pieczenie podczas oddawania moczu

Na grzybicę z roku na rok zapada więcej mężczyzn, również tych, którzy dbają o higienę. Dzieje się tak dlatego, że ich organizmy są osłabione toksynami znajdującymi się m.in. w zanieczyszczonym powietrzu czy chemicznie modyfikowanej żywności. W połączeniu ze stresem, brakiem aktywności fizycznej oraz częstą antybiotykoterapią mężczyźni stają się idealnym środowiskiem dla rozwoju drożdżaków. Mężczyzna powinien również być bardzo czujny, jeśli zauważy, że jego partnerka zmaga się z kandydozą. Jest prawie pewne, że ten problem po pewnym czasie zacznie się u niego. Dlatego też diagnostyką oraz usuwaniem dolegliwości powinna dotyczyć obojga partnerów.

Nieleczona grzybica żołędzia to realne ryzyko pojawienia się poważnych problemów zdrowotnych takich jak przerost gruczołu krokowego czy problemy z poczęciem dziecka. Dodatkowym impulsem do rozpoczęcia całościowej diagnostyki organizmu może być fakt, że grzyby z gatunku Candida albicans mogą w szybkim tempie rozprzestrzeniać się po całym ciele oraz prowadzić do pojawienia się nieprawidłowości na poziomie komórkowym, co może skutkować dalszym pogorszeniem się samopoczucia oraz takimi objawami jak bóle brzucha, zmęczenie, zmiany skórne czy obniżenie nastroju.

Pan Kazimierz z Olsztyna: Grzybica żołędzia była moim wstydliwym problemem

[pull_quote_center]Bałem się komukolwiek o tym opowiedzieć, ale zauważyłem na penisie niepokojące zmiany – zaczerwienienie, jakby obrzęk oraz białawy nalot. Dodatkowo ciągle czułem męczące swędzenie. Nie wiedziałem, co z tym problemem zrobić, w końcu poszedłem do lekarza. Dał mi lekarstwo, które na jakiś czas pozwoliło mi się pozbyć objawów, ale gdy tylko je odstawiłem, problem znowu powrócił. Nie wiedziałem już, co robić, żeby sobie pomóc, jednak w końcu nie wytrzymałem i uznałem, że może warto spróbować z tym testem, który pomógł mojej żonie również przy grzybicy. Dzięki temu w końcu dowiedziałem się, jak to jest z tym moim zdrowiem oraz dostałem specjalną kurację, dzięki której obecnie nie mam już grzybicy. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc.[/pull_quote_center] [quote_box_center]Chociaż wydaje się, że to kobiety są bardziej narażone na problemy z grzybicą z powodu swojej budowy anatomicznej, jednak mężczyźni w dzisiejszych czasach równie często padają ofiarą niekontrolowanego namnażania się drożdżaków Candida albicans w organizmie. Brak szybkiego działania oraz niewdrożenie skutecznych środków zaradczych może skutkować poważnymi problemami zdrowotnymi. Dlatego właśnie warto zadbać o skuteczną diagnostykę, np. w postaci Testu Obciążeń Organizmu – mówi Weronika Łapińska, Specjalista Revitum.[/quote_box_center]

Test Obciążeń Organizmu to nowatorskie rozwiązanie w zakresie diagnostyki całego organizmu, które umożliwia poznanie stopnia jego obciążenia szkodliwymi substancjami, które mają bezpośredni wpływ na naszą odporność oraz sposób, w jaki radzimy sobie z chorobami. Wykonanie Testu to szansa na poznanie realnych źródeł problemów z grzybicą oraz okazja dobrania indywidualnej kuracji, która pomoże w trwałym pozbyciu się dolegliwości. Wykonanie Testu jest w pełni bezpieczne oraz nieinwazyjne, jak również zupełnie bezbolesne. Już po 45 min. badania możliwa jest konsultacja wyników ze specjalistą biomedycyny. Kuracja oparta o w pełni naturalne preparaty sprawi, że grzybica żołędzia przestanie być zagrożeniem. Nie czekaj z diagnostyką – już dziś zapisz się na Test!

Leave a Reply