Układ pokarmowy

Problemy gastryczne – czy wiesz, jakie może być ich źródło?

Bóle brzucha, wzdęcia, biegunki… Każdy z nas co pewien czas doświadcza tych objawów. Jednak niewiele osób wie, że te dolegliwości mogą być związane nie tylko z przejściowym zatruciem, ale również z poważnym obciążeniem organizmu toksynami. Dowiedz się więcej na ten temat.

Istnieje wiele rodzajów problemów gastrycznych. Specjaliści zaliczają do nich m.in. refluks, częste odbijanie, biegunki czy zaparcia. Czasem zdarza się, że ustępują one same lub przy wdrożeniu doraźnego leczenia, jednak część osób zmaga się z nimi przez dłuższy czas.
Nasz układ pokarmowy bardzo intensywnie reaguje na wszelkie zachwiania wewnętrznej równowagi, które pojawiają się w ciele, gdy jesteśmy narażeni na działanie chorobotwórczych drobnoustrojów oraz obciążeń pochodzących z zanieczyszczonego środowiska oraz chemicznie przetwarzanej żywności. Dlatego tak ważne jest ustalenie źródeł wszelkich problemów zdrowotnych, które odbierają nam radość życia. Dobre rezultaty przynosi tu diagnostyka organizmu na poziomie komórkowym, która dokładnie określi, jak funkcjonują nasze narządy wewnętrzne oraz sprawdzi możliwe “słabe punkty”.

Pan Krzysztof z Wrocławia: Moje problemy gastryczne sprawiały mi wiele kłopotu

[pull_quote_center]Wstyd się przyznać, ale od pewnego czasu ciągłe biegałem do toalety, bo męczyła mnie uporczywa biegunka. Nie wiedziałem, co z tym zrobić, ciągłe czułem nieprzyjemne skurcze w brzuchu. Martwiłem się tym, bo jak rozmawiać z klientem, kiedy co chwila trzeba wyjść do łazienki? Na szczęście w internecie przeczytałem informację o teście, który diagnozuje przyczyny dolegliwości. Zainteresowałem się tą kwestią i zapisałem się na badanie. Specjalista szczegółowo sprawdził mój stan zdrowia oraz dobrał odpowiednią do moich potrzeb kurację. Obecnie jest już znacznie lepiej, problemy gastryczne właściwie zniknęły. Bardzo dziękuję za pomoc i polecam to badanie wszystkim, którzy wiedzą, jak utrudniające funkcjonowanie mogą być problemy gastryczne.[/pull_quote_center] [quote_box_center]Nasz układ pokarmowy bardzo silnie reaguje na wszystkie negatywne czynniki zaburzające jego naturalne działanie. To właśnie w jelitach dochodzi do namnażania drożdżaków z gatunku Candida albicans, które mogą wraz z krwią docierać do wszystkich narządów wewnętrznych i upośledzać ich pracę. W efekcie mogą pojawić się dokuczliwe problemy gastryczne. W celu sprawdzenia przyczyn problemów ze strony układu pokarmowego niezbędna jest nowoczesna diagnostyka. Dlatego proponuję wykonanie Testu Obciążeń Organizmu – mówi Weronika Łapińska, Specjalista Revitum.[/quote_box_center]

Test Obciążeń Organizmu to nowatorskie rozwiązanie w zakresie całościowej diagnostyki organizmu, które pozwala na całościowe poznanie stanu zdrowia oraz ustalenie źródeł dolegliwości zdrowotnych. Dzięki sprawdzonej metodzie diagnostycznej opracowanej przez cenionego specjalistę, dra Volla możliwe staje się zbadanie stopnia obciążenia komórek budujących narządy wewnętrzne toksynami takimi jak grzyby, pasożyty czy gluten. Mogą one prowadzić do rozregulowania wewnętrznej równowagi oraz powodować nawracające problemy zdrowotne. Wykonanie Testu jest w pełni bezpieczne oraz nieinwazyjne, jak również zupełnie bezbolesne. Już po 45 min. badania możliwe jest przeanalizowanie jego wyników z doświadczonym specjalistą biomedycyny, który pomoże w określeniu potrzeb organizmu oraz dobraniu skutecznej kuracji wzmacniającej organizm. Nie czekaj, aż problemy gastryczne zakłócą ci codzienne funkcjonowanie – już dziś zapisz się na Test!

Leave a Reply