Pasożyty

Przywry – czy mogą zaatakować także Ciebie?

By 3 listopada 2015 No Comments

W naszych organizmach nie brak pasożytów różnego rodzaju. Przywry to jedne z najczęściej występujących, niezależnie od specyfiki danego organizmu. Sprawdź, czy poważne dolegliwości przez nie wywoływane mogą stać się i twoim udziałem.

Zgodnie ze swoją nazwą, przywry atakują drogi żółciowe, przywierając do ich ścian; mogą również znajdować się we krwi. Ich powszechność jest tym bardziej niepokojąca, że są one jednymi z najbardziej niebezpiecznych pasożytów. Wywołują tak groźne schorzenia, jak np.: ropieniowe zapalenie przewodów żółciowych czy mikromartwica wątroby.
Nietrudno stać się ofiarą jednej z przywr. Wystarczy, że niedokładnie umyjemy ręce czy też spożyjemy warzywa bez uprzedniego starannego ich umycia. Mimo, że do zakażania często dochodzi w bardzo przypadkowy, oddziaływanie przywr na organizm ludzki jest trwałe i trudne do zniesienia.
Początki choroby, którą powodują – przywrzycy, są często niemal niezauważalne. Apatia, brak apetytu – wielu z nas nawet nie zauważyłoby takich symptomów. Choroba jednak z czasem pogarsza się: rośnie temperatura ciała, dochodząc nawet do 40 stopni, pojawiają się mdłości i silne wymioty, praca żołądka ulega kompletnej destabilizacji.

Przywry to pasożyty bardzo niebezpieczne dla zdrowia, ponieważ w początkowym etapie swojej wędrówki po organizmie mogą nie dawać jednoznacznych objawów. Poza tym dolegliwości, które powodują, są często mylnie interpretowane przez lekarzy, którzy nie zawsze mają dostateczną wiedzę na temat pasożytów. Dlatego tak ważne jest, by dbać o profilaktykę oraz regularne oczyszczanie organizmu, co wspomoże działanie układu odpornościowego oraz sprawi, że nasz organizm poradzi sobie z atakami groźnych pasożytów.

Pan Mirosław z Poznania: Zaatakowały mnie przywry!

[pull_quote_center]Zaczęło się od lekkich bólów brzucha i ogólnej słabości, które, z racji tego, że mam dość stresującą pracę, zignorowałem – miewałem tego typu objawy wcześniej wiele razy. Potem jednak doszły do tego wszystkiego bóle głowy i wymioty, co raz gorsze i w końcu wymioty, które mi nie pozwoliły pracować. Zdesperowany odwiedzałem kolejnych lekarzy, ci jednak byli kompletnie bezradni. W końcu usłyszałem o Teście Obciążeń. Dzięki niemu odkryłem, co naprawdę działo się wewnątrz mnie. Straszne było się o tym dowiedzieć, dziś jednak, dzięki szybkiemu i skutecznemu rozpoznaniu, mam to wszystko już za sobą. Serdecznie polecam Test.[/pull_quote_center] [quote_box_center]Choroba tak poważna jak przywrzyca, wywołująca tak groźne konsekwencje, wymaga szybkiej i dokładnej diagnozy. Pasożyty ją wywołujące dokonują w naszym organizmie bardzo poważnych zniszczeń. Dlatego też tak ważne jest zastosowanie kompleksowej diagnostyki, którą zapewnia Test Obciążeń dr Volla – mówi Weronika Łapińska, specjalistka Revitum.[/quote_box_center]

Test Obciążeń dr Volla to nowoczesne narzędzie diagnostyczne. Zapewnia kompleksowe i precyzyjne rozpoznanie przyczyn naszych dolegliwości. Dzięki niemu mamy możliwość poznania stopnia obciążenia naszego organizmu metalami ciężkimi czy pasożytami. Jest bezinwazyjny i bezbolesny. Dzięki uzyskanym na jego podstawie wynikom możliwe jest dobranie indywidualnej kuracji, która pomoże choremu pozbyć się tego, co stało się przyczyną jego dolegliwości.

Leave a Reply