Badania

Test Obciążeń metodą dr Volla – zbadaj swój organizm szybko i dokładnie

By 3 listopada 2015 No Comments

Bóle głowy? Postępująca słabość? Nieustanne zmęczenie? To mogą być niepozorne objawy poważnych schorzeń! Nie czekaj, aż choroba opanuje Twój organizm – zdiagnozuj jego stan nowoczesnymi i skutecznymi metodami.

Naszemu codziennemu funkcjonowaniu niejednokrotnie towarzyszy wiele niepokojących objawów – czasem utrzymujących się bardzo długo i niechcących ustąpić. Ustawiczne bóle żołądka, bóle głowy, niewytłumaczalna słabość i ciągłe przemęczenie to problemy wielu z nas. Rzadko jednak zdajemy sobie sprawę, o jak poważnych problemach zdrowotnych mogą one świadczyć.

Choć postęp w medycynie XXI wieku jest niewątpliwy, najczęściej poza jej zasięgiem pozostaje diagnozowanie problemów zdrowotnych pacjenta zarazem wystarczająco szybko, jak i precyzyjnie. To właśnie przez brak dokładności i odpowiedniego tempa diagnostyki szkodliwe pasożyty czy metale ciężkie zalegające wewnątrz naszego organizmu obciążają go, wywołując groźne schorzenia.

Naprzeciw potrzebom chorych wyszedł niemiecki specjalista, dr Voll. Zauważył on, iż wiele chorób doskwiera nam bardzo mocno dlatego, że zostają zbyt późno zdiagnozowane, bądź też proces diagnostyczny przebiega zbyt wolno. By temu zapobiec, opracował metodę diagnostyczną, która łączy w sobie szybkość i skuteczność analizy stanu chorobowego pacjenta. Odkrycia dr Volla zostały docenione – otrzymał m.in. prestiżowy medal Gufalanda. Jego metoda zyskała popularność i dziś jest powszechnie stosowana w różnych krajach zachodnioeuropejskich, choćby we Francji czy w Niemczech.

Tak pani Joanna z Wrocławia: Miałam poważne problemy zdrowotne, pomógł mi Test Obciążeń metodą dr Volla

[pull_quote_center]Moje problemy zaczęły się dawno temu. Mój stan zdrowia, choć w sposób mało zauważalny, nieustannie się pogarszał. Bóle stawów i mięśni, z początku lekkie, stawały się coraz silniejsze i bardziej uciążliwe. Do tego te piekielne zawroty głowy… Nie wiedziałam, co robić. Udałam się do lekarza, potem następnego i jeszcze jednego. Stosowane przez nich konwencjonalne leczenie wcale mi jednak nie pomogło. Wreszcie usłyszałam, że coś takiego jak Test Obciążeń metodą dr Volla. Z początku nie dowierzałam jej – nie jestem przekonana co do mniej znanych metod leczeni. Objawy były jednak zbyt uciążliwe, a zwykłe leczenie nic nie dawało. Szybka i precyzyjna diagnoza oraz spotkanie ze specjalistą, który wnikliwie zanalizował mój problem, wszystko odmieniło. Dziś jestem już zdrowa i mam za sobą uciążliwe problemy. Wszystkim serdecznie polecam Test.[/pull_quote_center]

Weronika Łapińska, specjalistka Revitum stwierdza:
[quote_box_center]Nie ma sensu czekać, gdy objawy chorobowe, takie jak bóle głowy, wymioty, czy ogólna słabość pogarszają się. Typowe metody leczenia często zawodzą. Test Obciążeń metodą dr Volla to metoda nowoczesna, ale zarazem sprawdzona. Dzięki niej możemy kompleksowo i szybko przebadać nasz organizm i wykryć prawdziwą przyczynę naszych dolegliwości.[/quote_box_center]

Test Obciążeń dr Volla to metoda bezinwazyjna i bezbolesna. Zapewnia szybką i kompleksową diagnostykę organizmu w celu wykrycia zalegających w nim szkodliwych związków, które osłabiają jego pracę. Dzięki niemu możliwe jest staranne dobranie kuracji, która doprowadzi do pozbycia się niszczycielskich substancji z naszego organizmu.

Leave a Reply