Badania

Test Obciążeń Organizmu, czyli jak zdobyć wiedzę na temat swojego zdrowia

Od dłuższego czasu męczą cię dolegliwości, których mimo starań nie możesz się pozbyć? Często boli cię głowa, masz problemy z układem pokarmowym oraz walczysz z brakiem energii? To wszystko że wskazywać na poważne problemy zdrowotne. Sprawdź, jak zadbać o swoje zdrowie.

Mimo postępu medycyny wciąż istnieje wiele schorzeń, które nie są w pełni poznane i zdiagnozowane. Powoduje to, że osoby na nie cierpiące często latami poszukują odpowiednich dla siebie terapii czy środków leczniczych. Ich frustrację pogłębia fakt, że kolejni lekarze albo są bezradni albo doradzają jedynie “zaleczanie” objawów, które po zakończeniu przyjmowania leków ponownie wracają. Wciąż niewielu z nas wie, tak naprawdę istnieje tylko jedna przyczyna problemów zdrowotnych – są nią obciążenia organizmu, które rozregulowują pracę narządów wewnętrznych oraz przyczyniają się do powstawania poważnych chorób. W dzisiejszych czasach jesteśmy szczególnie narażeni na ich ataki, ponieważ nasze ciała są codziennie atakowane przez metale ciężkie, grzyby czy pasożyty. Sposobem na skuteczną diagnostykę oraz ustalenie przyczyn problemów zdrowotnych może być nowatorska całościowa diagnostyka organizmu w postaci Testu Obciążeń.

Test Obciążeń Organizmu pozwala na ustalenie przyczyn powstawania takich dolegliwości jak:

 • reakcje autoimmunologiczne
 • nietolerancje pokarmowe
 • alergie
 • częste bóle głowy
 • problemy gastryczne
 • wzdęcia
 • wymioty
 • drażliwość
 • stany depresyjne
 • problemy z koncentracją
 • demencja

Pani Helena z Gliwic nie wiedziała, co jej dolega i pomógł jej Test Obciążeń Organizmu

[pull_quote_center]Od dłuższego czasu czułam się coraz gorzej, a w żaden sposób nie mogłam ustalić, co jest tego przyczyną. Męczyły mnie częste bóle głowy, rano nie miałam siły wstać z łóżka, a potem doszły również problemy z poruszaniem, bo stawy odmawiały mi posłuszeństwa. Szukałam pomocy w wielu miejscach, chodziłam do znachora, brałam różne tabletki. Nic nie pomagało, ja czułam się z dnia na dzień gorzej. Doszło do tego, że szef powiedział mi, że jeszcze jedno zwolnienie w najbliższym czasie i będziemy się musieli pożegnać. Przeraziłam się tym i zaczęłam szukać pomocy w internecie. Znalazłam informację o teście, który diagnozuje przyczyny chorób. Dzięki niemu w końcu dowiedziałam się, co mi dolega oraz jak zwalczyć problemy zdrowotne. Obecnie stosuję przypisaną mi kurację i czuję się znacznie lepiej. Powoli przechodzą bóle stawów, po raz pierwszy od dawna mam siłę wyjść z domu. Jestem bardzo, bardzo wdzięczna za pomoc![/pull_quote_center] [quote_box_center]Problemy zdrowotne takie jak przemęczenie, alergie, dolegliwości bólowe to objawy, które mogą nam towarzyszyć przez dłuższy czas lekceważone. Wiele osób nie wie, w jaki sposób walczyć z problemem zdrowotnym, ponieważ nie wydaje im się on “poważny”. Jednak każde pogorszenie samopoczucia powinno zwrócić naszą uwagę i zachęcić do pogłębionej diagnostyki. Nasz organizm to bardzo precyzyjny mechanizm, który bardzo intensywnie reaguje na wszelkie zmiany w sposobie funkcjonowania narządów wewnętrznych. Codziennie jesteśmy narażeni na wnikanie do organów wewnętrznych niebezpiecznych toksyn, które mogą rozregulowywać pracę narządów wewnętrznych i wpływać na powstawanie przewlekłych dolegliwości. Jedynie całościowa diagnostyka organizmu może dać odpowiedź na pytanie o przyczyny problemów zdrowotnych.[/quote_box_center]

W odpowiedzi na potrzeby osób dbających o swoje zdrowie lub szukających ulgi w cierpieniu w oparciu o sprawdzoną metodę dra Volla został stworzony Test Obciążeń Organizmu. Jego wykonanie jest w pełni bezpieczne i nieinwazyjne, jak również nie powoduje żadnych dolegliwości bólowych. Jego integralną częścią jest konsultacja wyników z doświadczonym specjalistą biomedycyny, który pomoże dobrać odpowiednią, indywidualną kurację w oparciu o sprawdzone, naturalne preparaty, które pomogą w pozbyciu się obciążeń oraz wzmocnieniu naturalnych sił organizmu.

Leave a Reply