Układ pokarmowy

Ból brzucha i osłabienie – czy wiesz, że to mogą być objawy chorej wątroby?

Nasz tryb życia oraz sposoby odżywiania mają bezpośredni wpływ na to, jak funkcjonuje nasza wątroba. Lekceważenie męczących dolegliwości może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych. Dowiedz się, jak skutecznie dbać o zdrowie wątroby.

Najczęstsze objawy chorej wątroby – nie lekceważ ich:

 • zażółcenie skóry
 • problemy z trawieniem
 • ból wątroby
 • wzdęcia
 • nieprzyjemny smak w ustach
 • wymioty
 • nudności
 • chudnięcie
 • depresja
 • problemy z pamięcią
 • brązowe plamy na skórze

Przy regeneracji wątroby niezbędne jest zachowanie diety oraz wprowadzenie trwałych zmian żywieniowych, które zaowocują poprawą samopoczucia. Narząd ten nie lubi ciężkostrawnych potraw, dlatego warto unikać spożywania produktów smażonych oraz tłustego mięsa. Dla zdrowia warto zacząć przygotowywać posiłki bazujące na chudym mięsie (drobiu czy cielęcinie) oraz rybach. Osoby zmagające się z problemami z wątrobą powinny unikać spożywania surowych warzyw i owoców, warto jednak, by pojawiały się one na talerzu w formie gotowanej czy w postaci musu.

W procesie oczyszczania i wzmacniania wątroby pomocne może być również skorzystanie z naturalnej mocy ziół. Są one znacznym wsparciem w procesie oczyszczania tego narządu z toksyn oraz jego regeneracji. Ułatwią również pozbycie się z organizmu niekorzystnych pozostałości po przyjmowanych lekach. Dla zdrowia wątroby można stosować preparaty na bazie ostropestu plamistego, dziurawca, kopru włoskiego czy karczocha.

Pan Maciej z Katowic: Nie wiedziałem, że moje dolegliwości to były objawy chorej wątroby

[pull_quote_center]Zaczęło się tak jakoś niewinnie – pobolewał mnie brzuch,czasem po jedzeniu, czasem w czasie dnia. Nie sądziłem, że to coś poważnego, ale kiedy pojawiły się też zaparcia i sensacje żołądkowe postanowiłem coś z tym zrobić. Dowiedziałem się o teście, który diagnozuje przyczyny problemów z zdrowiem. W trakcie wizyty dowiedziałem się, co mi dolega oraz jak walczyć z problemami z wątrobą. Stosuję przypisaną mi kurację i czuję się znacznie lepiej, mam więcej energii do działania, a moja wątroba przestała mi wreszcie doskwierać. Polecam to badanie wszystkim osobom, które mają problemy zdrowotne![/pull_quote_center] [quote_box_center]Objawy chorej wątroby mogą być bardzo niejednoznaczne, przez co poszukiwanie przyczyn problemów ze zdrowiem może się wydłużyć. Dlatego w przypadku, gdy nie radzimy sobie z nawracającymi dolegliwościami warto zdecydować się na całościową diagnostykę organizmu. Polecam wykonanie Testu Obciążeń Organizmu – mówi Weronika Łapińska, Specjalista Revitum.[/quote_box_center]

Test Obciążeń Organizmu to rozwiązanie dla osób, które borykają się z nawracającymi problemami zdrowotnymi. Dzięki sprawdzeniu stanu zdrowia oraz stopnia obciążenia organizmu szkodliwymi substancjami możliwe jest dobrzenie skutecznej kuracji zaradczej, która wzmocni naturalne siły organizmu w walce z atakami ze strony groźnych drobnoustrojów. Wykonanie Testu jest zupełnie bezpieczne, jak również nieinwazyjne i bezbolesne. Jego wykonanie nie trwa długo – wystarczy 45 min., by poznać wynik. Po omówieniu wyników z doświadczonym specjalistą biomedycyny możliwe jest dobranie tej skutecznej kuracji opartej na sprawdzonych, w pełni naturalnych preparatach. Dzięki temu oczyścisz organizm z nagromadzonych toksyn oraz zyskasz zdrowie na lata.

Leave a Reply