Bez kategorii

4 sposoby na płaski brzuch, dzięki którym wreszcie zobaczysz efekty!

By 30 października 2015 No Comments

Płaski brzuch to marzeniu wielu z nas, jednak wymarzony efekt niejednokrotnie trudno osiągnąć. Sprawdź, jakich błędów unikać w procesie modelowania sylwetki oraz jak zadbać o swoje zdrowie.Poznaj nasze 4 sposoby na płaski brzuch, dzięki którym zyskasz wymarzoną sylwetkę.

1.Zdrowe jedzenie to podstawa

Nie ma się co łudzić, że spędzanie wielu godzin na siłowni czy bieganiu bez zmiany nawyków żywieniowych wystarczą, by uzyskać zadowalający efekt. Rozpoczynając walkę o zdrową sylwetkę musimy zadać sobie pytanie, czy jesteśmy gotowi na usunięcie ze swojego menu tłustych, tuczących potraw, nadmiernej ilości słodyczy czy produktów pełnych “polepszaczy”. Bardzo istotne jest pamiętanie o przygotowywaniu 5 – 6 porcji jedzenia na cały dzień i regularnym ich spożywaniu. Ważne również, by ograniczyć ilość spożywanych owoców – naturalnego źródła cukru.

2. Dobrze dobrana bielizna czyni cuda

W dawnych wiekach wymarzoną figurę osiągano stosując gorsety i pasy. Dzisiaj mamy za to bieliznę, która może modelować sylwetkę i sprawić, że niepożądane fałdki nie będą widoczne. Taką samą rolę mogą spełniać kształtujące sylwetkę rajstopy – dzięki nim będziemy wyglądać smuklej.

3. Zmień swoją postawę!

Na nasz wygląd ma również wpływ to, jak chodzimy. Pochylona, zgarbiona postawa pogrubia i odbiera uroku. Dlatego warto zmienić swoje przyzwyczajenia i przy każdej możliwej okazji prostować plecy. Istotne jest również ściąganie łopatek do tyłu i napinanie pośladków. Dzięki temu nasz chód staje się bardziej sprężysty, a nam wizualnie ubywa kilogramów. Poza tym wyprostowana sylwetka to ulga dla kręgosłupa obciążonego nadmiernymi kilogramami.

4. Właściwie dobrane suplementy nie zaszkodzą, a pomogą

Oczywiście, niezbywalną częścią uzyskiwania płaskiego brzucha są ćwiczenia oraz zachowanie diety, ale wsparcie ze strony naturalnych preparatów może pomóc w osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Warunkiem jest tu jednak precyzyjnie dobranie suplementów do potrzeb organizmu.

Pani Danuta z Łodzi: stosowałam różne sposoby na płaski brzuch, ale żaden do tej pory nie zadziałał

[pull_quote_center]Odchudzam się od nie wiem już ilu lat. Już jako dziecko byłam bardziej krągła od innych, po urodzeniu dzieci waga nie chciała już wcale spadać, tylko rosła. Nie wiedziałam już, jak sobie z tym poradzić, czułam się wiecznie zmęczona, ociężała, zaczęły się bóle stawów i kręgosłupa. Nie mogłam na siebie patrzeć, miałam wrażenie, że wszyscy się ze mnie śmieją. Wypróbowałam już chyba wszystkie sposoby na płaski brzuch, jakie istnieją, ale wciąż nie było efektu. Kiedyś poskarżyłam się koleżance i ona powiedziała mi, że może być poszła na taki test diagnozujący. Nie wiedziałam, co to jest, ale postanowiłam spróbować. W Revitum dowiedziałam się, dlaczego mam problemy zdrowotne, skąd się wzięła moja nadwaga i jak się jej pozbyć. Od kilku miesięcy stosuję przypisaną mi kurację i czuję, że wreszcie są efekty. Waga spada, a ja mam motywację, by być aktywną i cieszyć się życiem. Jestem bardzo wdzięczna za profesjonalną pomoc![/pull_quote_center] [quote_box_center]Zdrowa, wysportowana sylwetka to dzisiaj podstawa. Dlaczego jednak tak wiele osób katuje się wyniszczającymi dietami i wyczerpującymi ćwiczeniami, a jednak nie osiąga zamierzonych przez siebie wyników? Dzieje się tak, gdy nasz organizm jest obciążony szkodliwymi toksynami, które odkładają się w komórkach naszego ciała i zaburzają prawidłowe funkcjonowanie narządów wewnętrznych. Bez pozbycia się problemu na poziomie komórkowym proces kształtowania zdrowej sylwetki może zakończyć się niepowodzeniem. Dlatego właśnie warto wykonać Test Obciążeń Organizmu – mówi Weronika Łapińska, Specjalista Revitum.[/quote_box_center]

Test Obciążeń Organizmu to nowatorskie rozwiązanie, które pozwoli ci w łatwy i trwały sposób nie tylko pozbyć się zbędnych kilogramów czy wyrzeźbić ciało, ale również, a może przede wszystkim, sprawi, że odzyskasz zdrowie i witalność. Dzięki temu badaniu sprawdzisz, w jakim stopniu twój organizm jest obciążony szkodliwymi substancjami takimi jak grzyby, pasożyty czy toksyny, którymi faszerowane są produkty spożywcze. Doświadczony specjalista biomedycyny może również dobrać skuteczną kurację opartą o naturalne, sprawdzone preparaty, dzięki czemu pobudzisz swój metabolizm do pracy i odzyskasz energię do działania. Wykonani Testu Obciążeń jest w pełni bezpieczne i nieinwazyjne, jak również bezbolesne. Nie czekaj, zadbaj o swoje zdrowie już dziś i zapisz się na Test!

Leave a Reply