Codzienne dolegliwości

Duszności i arytmia – to mogą być objawy nerwicy serca

By 30 października 2015 No Comments

Większość z nas codziennie musi radzić sobie z nadmiernym stresem, przytłaczającą ilością obowiązków oraz męczącymi dolegliwościami zdrowotnymi. Nic dziwnego, że stajemy się coraz bardziej nerwowi, a nasze ciało nie radzi sobie z nagromadzonym stresem. W takiej sytuacji niewiele trzeba, by pojawiły się objawy nerwicy serca.

Cierpisz na takie dolegliwości? To mogą być objawy nerwicy serca:

  • silne, nagłe bóle w klatce piersiowej
  • duszności
  • serca
  • arytmia
  • osłabienie
  • uderzenia gorąca
  • silne pocenie się
  • zawroty głowy
  • nerwowość, niepokój

Objawy nerwicy serca nasilają się w sytuacjach stresowych i mogą mieć związek z nadmierną reakcją organizmu, który w ten sposób reaguje na wysyłane mu sygnały o pojawieniu się sytuacji stresowej. Niejednokrotnie objawy nerwicy serca są na tyle silne, że nie ustępują samoistnie, ale wymagają interwencji medycznej.

Objawy nerwicy serca wiążą się z ogólnym pogorszeniem stanu zdrowia. Silny stres ma wpływ na pracę układu krążenia, pracę serca oraz podniesienie ciśnienia tętniczego. Nagromadzenie negatywnych emocji może prowadzić do pogorszenia się stanu zdrowia oraz pojawienia się chorób towarzyszących. Brak wdrożenia skutecznego leczenia, np. w postaci psychoterapii może prowadzić do pogłębienia się problemu i wystąpienia depresji czy problemów ze snem. Dlatego warto zacząć działać jak najszybciej, gdy zauważymy u siebie objawy nerwicy serca.

Nerwica serca to jeden z przykładów zaburzeń lękowych, powstają w wyniku przeciążeniu autonomicznego układu nerwowego. Problemy z układem nerwowym mogą być również wynikiem obciążenia organizmu szkodliwymi toksynami takimi jak grzyby, pasożyty czy metale ciężkie. Dlatego właśnie gdy nie możemy poradzić sobie z nadmiarem negatywnych emocji warto zadbać o całościową diagnostykę organizmu.
Nerwica serca może utrudniać codzienne funkcjonowanie.

Pani Jolanta z Rzeszowa: Nękały mnie objawy nerwicy serca

[pull_quote_center]Niestety, nie mam obecnie najlepszego czasu w życiu. Niedawno zakończyłam rozwodową walkę z mężem, w tym momencie sama wychowuję chore dziecko… Przestałam sobie radzić z problemami, których codziennie przybywało. Zaczęło się od lekkiego pobolewania w okolicy serca, myślałam, że to od kręgosłupa. Kiedy jednak pewnego dnia zrobiło mi się słabo i zemdlałam na ulicy, postanowiłam, że muszę o siebie zadbać. Zaczęłam więcej odpoczywać, chodzić na spacery, ale ten ból i uczucie niepokoju ciągłe wracały. W nocy nie mogłam spać albo spałam bardzo niespokojnie. Zaczęłam szukać w internecie jakichś pomysłów na polepszenie sytuacji. Znalazłam informację o teście, który diagnozuje przyczyny dolegliwości. Zaciekawiłam się i nie czekając zapisałam na wizytę. Dzięki temu badaniu dowiedziałam się, dlaczego mam te problemy i co zrobić, by moje nerwy wróciły do dawnego stanu.Stosuję specjalną kurację, dzięki której odczuwam znaczną poprawę – mniej się denerwuję, serce mnie nie boli. Częściej się uśmiecham i cieszę czasem spędzanym z synem. Polecam ten test, to naprawdę działa![/pull_quote_center] [quote_box_center]Dolegliwości ze strony układu nerwowego mogą wskazywać na to, że doszło do zaburzenia równowagi na poziomie komórkowym naszego organizmu. Codzienna konieczność mierzenia się z nadwrażliwością, uczuciem stałego niepokoju może negatywnie wpływać na funkcjonowanie oraz relacje z najbliższymi. Dlatego warto sprawdzić stan zdrowia i określić, co realnie wpływa na pogorszenie się samopoczucia. Proponuję wykonanie Testu Obciążeń Organizmu – mówi Weronika Łapińska, Specjalista Revitum.[/quote_box_center]

Dzięki Testowi Obciążeń Organizmu to nowoczesne rozwiązanie diagnostyczne, umożliwiające określenie źródeł dolegliwości zdrowotnych, również tych objawiających się obniżonym nastrojem czy drażliwością. Poznanie stanu zdrowia oraz ustalenie przyczyn powstawania problemów zdrowotnych jest niezbędne dla dobranie skutecznych środków zaradczych. Wykonanie Testu jest w pełni bezpieczne i nieinwazyjne, nie wiąże się również z żądnymi dolegliwościami bólowymi. Po konsultacji wyników z doświadczonym specjalistą biomedycyny możliwe jest dobranie skutecznej kuracji zaradczej, która pomoże w pozbyciu się problemów ze zdrowiem i pozwoli na odzyskanie spokoju. Nie zwlekaj, skorzystaj z możliwości, które daje Test już dziś!

Coraz więcej osób skarży się na dolegliwości związane z nieprawidłowym funkcjonowaniem układu nerwowego. Problemy ze snem, drażliwość, kołatanie serca czy nagłe wybuchy agresji… – jeśli to również twoje problemy, sprawdź, czy nie są za nie odpowiedzialne obciążenia organizmu. Grzyby, pasożyty, metale ciężkie czy nietolerancje pokarmowe kumulowane w komórkach naszego ciała przez lata to bomba zegarowa, która może wybuchnąć każdego dnia. Wsparciem w pozbyciu się dolegliwości może być nowoczesna diagnostyka komórkowa, która nie tylko sprawdza, jakie są prawdziwe źródła dolegliwości, ale również ułatwia znalezienie drogi wyjścia z tej trudnej sytuacji przy wykorzystaniu oczyszczających właściwości naturalnych preparatów. Męczą cię objawy nerwicy serca? Nie zwlekaj z diagnostyką, już dziś zapisz się na badanie w Revitum!

Leave a Reply