Bez kategorii

Idealna waga – cel, który możesz osiągnąć

By 29 września 2015 No Comments

Twoje ubrania tajemniczo się skurczyły? Masz problemy z dobiegnięciem do autobusu, a na schodach robisz przystanki, żeby odpocząć? To znak, że najwyższy czas zadbać o swoje zdrowie i pozbyć się zbędnych kilogramów. Niestety, wciąż wielu z nas nie wie, jak odchudzać się w zdrowy i skuteczny sposób. Dowiedz się, jak osiągnąć i utrzymać idealną wagę.

Wróg nr 1: przyzwyczajenia

Swoją drogę do idealnej sylwetki warto rozpocząć od prześledzenia swojej codziennej aktywności, częstotliwości i jakości spożywanych posiłków. Jest to niezbędne do odzyskania panowania nad swoim sposobem odżywiania. Naszym częstym “grzechem” jest bowiem podjadanie między posiłkami lub też jedzenie z nawyku, a nie z poczucia głodu (np. gdy się nudzimy czy oglądamy telewizję). Również szybkie tempo życia nie sprzyja osiągania celu, którym jest idealna waga, a to przez to, że w pośpiechu nie mamy czasu na zdrowe odżywianie, więc jemy “cokolwiek”, czyli niezdrowe fast foody czy produkty przetworzone chemicznie.
Idealna waga - to marzenie może się spełnić

Do sukcesu wiedzie długa droga

Osiągnięcie prawidłowej wagi ciała i wejście w nowy, zdrowy styl życia wymaga czasu. Często pierwsze zmiany można zaobserwować dopiero po kilku miesiącach. Wiele osób poddaje się już na tym wczesnym etapie, ponieważ nie zauważa rezultatów swoich wysiłków. Warto jednak przetrwać ten pierwszy trudny czas, by móc potem cieszyć się zmianą w wyglądzie. Zahamowanie spadku wagi to proces naturalny, wiążący się z tym, że organizm na początku pozbywa się wody, a dopiero w następnej kolejności nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Jeśi uważasz, że w danym momencie chudniesz w zbyt wolnym tempie albo nie chudniesz wcale, sprawdź, jaka może być tego przyczyna. Może konieczne jest zintensyfikowanie lub włączenie aktywności fizycznej lub przearanżowanie diety?

Odchudzanie to nie tylko dieta

Wciąż popularny jest pogląd, że można osiągnąć zadowalające efekty odchudzania jedynie przy wykorzystaniu diety. Niestety, nie jest to prawda. Nasze ciało potrzebuje ruchu, aktywności fizycznej, a my potrzebujemy wyrzeźbionej sylwetki, a nie problemów z brakiem jędrności skóry. Dlatego właśnie warto znaleźć aktywność fizyczną, która będzie odpowiadać naszym preferencjom i sprawi nam wiele radości. “Przy okazji” poczujemy również różnicę w stanie naszego zdrowia.

Pani Mariola z Katowic: Idealna waga – to o niej marzyłam przez wiele lat

[pull_quote_center]Moje odchudzanie rozpoczęło się już w dzieciństwie – pamiętam, że mama przygotowywała mi dietetyczne posiłki, chodziłam nawet do dietetyka. Niestety, w liceum i na studiach znowu zaczęłam przybierać na wadze. Diety, głodówki nie pomagały… Postanowiłam znaleźć jakiś sposób, żeby sobie pomóc, bo od tej otyłości miałam coraz większe problemy z poruszaniem, zaczęły mi wysiadać stawy… W internecie przeczytałam o metodzie Volla i teście, który diagnozuje przyczyny dolegliwości. Nie czekałam długo, tylko zapisałam się na ten test. Dzięki temu poznałam stan swojego zdrowia oraz została mi przypisana kuracja, dzięki której schudłam i mam wiele energii. Mam nadzieję, że już nigdy nie będę musiała borykać się z tym problemem.[/pull_quote_center] [quote_box_center]Idealna waga jest celem, który jak najbardziej można osiągnąć. Jednak niezbędne jest ustalenie przyczyn nadmiernego przybierania na wadze i ogólnego stanu zdrowia. Dzięki innowacyjnym technologiom Test Obciążeń Organizmu pozwala na sprawdzenie, co kryje się pod naszym złym samopoczuciem oraz umożliwia określenie metod zaradczych – mówi Weronika Łapińska, Specjalista Revitum.[/quote_box_center]

Test Obciążeń to bardzo dobre rozwiązanie, które borykają się z problemem nadmiaru kilogramów i chciałyby uzyskać optymalną sylwetkę. Wykonanie Testu nie łączy się z żadnymi nieprzyjemnymi odczuciami, jest w pełni bezpieczne i nieinwazyjne. W Revitum Test jest wykonywany jedynie przez doświadczonych specjalistów biomedycyny. Dzięki precyzyjnie dobranej po omówieniu wyników kuracji opartej na naturalnych preparatach możliwe jest pozbycie się dodatkowych kilogramów i uzyskanie idealnej wagi.

Leave a Reply