Układ pokarmowy

Masz częste biegunki lub zaparcia? To może być grzybica przewodu pokarmowego!

By 17 listopada 2015 No Comments

Czy wiesz, że już ponad 90 proc. osób jest zarażonych drożdżakami z gatunku Candida albicans? Ich nagromadzenie w organizmie odczuwamy jako nawracające dolegliwości, również ze strony układu pokarmowego. Sprawdź, jak pozbyć się problemu, którym jest grzybica przewodu pokarmowego.

W sytuacji, gdy nasz organizm jest w pełni zdrowy, jest w stanie na bieżąco usuwać zagrażające mu drobnoustroje i wirusy. Niestety, w dzisiejszych czasach zachowanie harmonii wewnętrznej jest bardzo utrudnione z powodu nadmiernego stresu, zanieczyszczenia środowiska czy reakcji autoimmunologicznych. Taką sytuację bardzo chętnie wykorzystują grzyby Candida, które przez nieszczelne jelita mogą dostawać się do każdej komórki organizmu i błyskawicznie się namnażać. Jednym z negatywnych efektów osłabienia organizmu może być grzybica układu pokarmowego.
Grzybica przewodu pokarmowego może objawiać się zgagą.
Grzybica układu pokarmowego – najczęstsze objawy:

  • ból brzucha
  • osłabienie
  • drażliwość
  • stany depresyjne
  • zgaga
  • wzdęcia
  • biegunka
  • wymioty
  • przelewanie w żołądku
  • brzydkich zapach z jamy ustnej

Pani Wioletta z Krakowa: Nie wiedziałam, że za moje problemy odpowiada grzybica przewodu pokarmowego

[pull_quote_center]Od dłuższego czasu nie mogłam sobie poradzić ze swoim zdrowiem. Ciągłe było gorzej i gorzej, nie wiedziałam, jak sobie pomóc, żeby nie bolał mnie brzuch i nie miałam biegunkę. Próbowałam rożnych ziół, byłam u uzdrowiciela, ale to nic nie dało. Postanowiłam szukać pomocy w internecie. Tam ktoś polecił test diagnozujący przyczyny chorób. Zaciekawiłam się tym i mimo wahania, zapisałam na wizytę. Dzięki wizycie w Revitum dowiedziałam się w końcu, co mi dolega i jak groźna jest grzybica przewodu pokarmowego. Dostałam specjalną kurację, która sprawia, że z dnia na dzień czuję się coraz lepiej. Polecam ten test, naprawdę pomaga w ustaleniu, co się dzieje w organizmie i czy za nasze dolegliwości nie odpowiada grzybica przewodu pokarmowego.[/pull_quote_center] [quote_box_center]Nasze jelita to miejsce codziennego bytowania drożdżaków Candida. Jakakolwiek zmiana w zakresie ochrony immunologicznej, większe natężenie negatywnych wpływów środowiskowych może spowodować nadmierne natężenie drożdżaków w organizmie, co może prowadzić do powstawania chorób i męczących dolegliwości. W celu określenia przyczyn dolegliwości oraz stopnia nagromadzenia grzybów w narządach wewnętrznych warto wykonać Test Obciążeń Organizmu – mówi Weronika Łapińska, Specjalista Revitum.[/quote_box_center]

Test Obciążeń Organizmu pozwoli poznać odpowiedź na pytanie, jakie są źródła naszych problemów zdrowotnych. Obciążenia takie jak grzyby, pasożyty, metale ciężkie czy alergie mają bezpośredni wpływ na to, jak funkcjonujemy na co dzień. Dlatego niezbędne jest sprawdzenie stanu układu odpornościowego oraz stopnia obciążenia narządów wewnętrznych. Test Obciążeń oparty o nowatorską metodę dra Volla to gwarancja najwyższej jakości diagnostyki. Wykonanie badania jest w pełni bezpieczne, nieinwazyjne oraz bezbolesne. Po omówieniu otrzymanych wyników możliwe jest dobranie skutecznej kuracji, która pozwoli na pozbycie się dolegliwości i wzmocnienie sił organizmu.

Leave a Reply